zamknij
Do 20% zniżki na urodę i fajne aktywności z kodem LIPIEC. Dziś koniec.

K&Destetic

Łucka 20 lok. u17, Warszawa

Manicure i pedicure hybrydowy lub klasyczny w K&Destetic

Wybierz opcję

Wyróżniki

Okazja, by zadbać o wygląd dłoni i paznokci, wyrównać nierówności, wypolerować płytkę oraz nadać paznokciom głęboki i długotrwały kolor

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
A
Alina
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
czerwiec 13, 2022
Przemiła obsługa a paznokcie takie jakie sobie wymarzyłam (piękny kolor i idealnie położona hybryda zarówno u stóp jak i u rąk). Salon jest urokliwy i przyjazny również dzieciom. Polecam z całego serducha!
W
Wioleta
3 Oceny3 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
czerwiec 11, 2022
Polecam 🙂 Przemiła obsluga. Paznokcie piekne 🙂🙂🙂
I
Iza
1 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
marzec 30, 2022
Miałam wykonywany manicure hybrydowy. Skórki wokoł paznokcia najzwyczajniej w świecie powyrywane, wyglądaja jakby ktoś je poszarpał. Zabieg wykonany prawie tydzień temu, nie dość, że wygląda okropnie, to jeszcze bardzo boli, przy jakimkolwiek dotyku. Szkoda, że nie można wstawić zdjęć w komentarzu.
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +

O tej ofercie

Szczegóły:

  • rodzaj manicure/pedicure: hybrydowy lub klasyczny
  • czas trwania zabiegu: ok. 1 godz.
  • dopłata do zdjęcia lakieru hybrydowego: 20 zł

Stylizacja klasyczna: podstawowy zabieg pielęgnacyjny paznokci oraz dłoni lub stóp. Celem zabiegu jest nadanie paznokciom odpowiedniego kształtu, wypolerowanie płytki paznokcia, a także usunięcie skórek i skóry, nachodzących na płytkę paznokcia. Na koniec, paznokcie malowane są odżywką lub wybranym lakierem.

Stylizacja hybrydowa: polega na pokryciu paznokci lakierem hybrydowym utwardzanym specjalną lampą. Płytka paznokci jest wcześniej dokładnie przycięta, opiłowana i odtłuszczona.

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Maks. limit grouponów do kupienia i wykorzystania przez 1 osobę: 1. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 792 582 768. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

K&Destetic

Zlokalizowany na warszawskiej Woli salon kosmetyczny to miejsce, w którym w sposób kompleksowy można zadbać o piękniejszy wygląd i lepsze samopoczucie. Specjalnością K&Destetic są specjalistyczne zabiegi odmładzające i rewitalizujące skórę (mezoterapia igłowa), depilacja laserowa oraz stylizacja paznokci (manicure i pedicure klasyczny oraz hybrydowy). Odwiedzający to miejsce klienci mogą także zdecydować się na masaż wybierając np. zabieg klasyczny, relaksacyjny, gorącymi kamieniami lub liftingujący masaż Kobido.