Salon Gracja – fryzjerstwo

Cieszyńska 128, Bielsko-Biała

Keratynowe prostowanie włosów i strzyżenie w Salonie fryzjerskim Gracja

Wybierz opcję

Wyróżniki

Sposób na zmniejszenie puszenia się włosów, wyprostowanie oraz intensywne wygładzenie, którego efekt utrzymuje się nawet kilka miesięcy

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • oferta dotyczy włosów do ramion (zgodnie z poniższą miarką)
  • dopłata do włosów dłuższych: od 50 zł (ustalane na miejscu)

Warunki

Oferta przeznaczona tylko dla nowych klientów. W zależności od długości, struktury i gęstości włosów mogą obowiązywać dodatkowe opłaty. Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Maks. limit grouponów do kupienia i wykorzystania przez 1 osobę: 1. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 698 655 456. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Godziny otwarcia: wt.-pt. 8-16. Inne godziny możliwe po wcześniejszej rezerwacji z min. 48-godz. wyprzedzeniem. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Salon Gracja – fryzjerstwo

Zlokalizowany w Bielsku-Białej gabinet oferuje szeroką gamę zabiegów poprawiających kondycję i wygląd włosów. Wśród nich znajdują się m.in. keratynowe prostowanie z wykorzystaniem profesjonalnych kosmetyków, modelowanie, nowoczesne strzyżenia i koloryzacje, a także stylizacje na szczególne okazje. Na miejscu o fryzurę zadbać mogą zarówno kobiety, jak i mężczyźni oraz dzieci.