zamknij
Multikino
Najlepsze z Groupon

Salon Gracja

Cieszyńska 128, Bielsko-Biała

Mycie, strzyżenie i modelowanie za 29,99 zł oraz więcej opcji w salonie Gracja w Bielsku-Białej

Wybierz opcję
Ponad 20 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Do wyboru 1 z 3 pakietów, które pozwolą na delikatną lub spektakularną metamorfozę fryzury

O tej ofercie

Wybierz 1 z 3 opcji

  • 29,99 zł za mycie, strzyżenie i modelowanie
  • 74,99 zł za koloryzację, mycie, strzyżenie damskie i modelowanie, zabieg regenerujący na włosy z użyciem odżywki (1 kolor)
  • 149,99 zł za koloryzację ombre, sombre lub flamboyage, mycie, strzyżenie damskie i modelowanie

Oferta dotyczy włosów do ramion (ok. 20 cm). Do włosów dłuższych i gęstych obowiązuje dopłata.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta jest skierowana do nowych klientów (20% rabatu na kolejne usługi dla osób, które korzystały już z grouponu). 
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. W każdej opcji oferty za włosy dłuższe i niż do ramion obowiązuje dopłata na miejscu. Dopłata uzależniona od długości i objętości (gęstości) włosów. Zabieg regenerujący na włosy z użyciem odżywki może być zastąpiony za dopłatą od 40 zł innymi zabiegami regeneracyjnymi. Godziny otwarcia: poniedziałek - nieczynne, wt.-pt. 8-16, sob. 8-13. Inne godziny możliwe po wcześniejszej (co najmniej 48-godzinnej) rezerwacji. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 698 655 456. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Zapisów należy dokonywać do 30 dni od chwili zakupu grouponu. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Salon Gracja

Studio oferuje szeroką gamę zabiegów poprawiających kondycję i wygląd włosów. Wśród nich znajdują się m.in. keratynowe prostowanie z wykorzystaniem profesjonalnych kosmetyków, nowoczesne strzyżenia i koloryzacje, a także wyjątkowe stylizacje na szczególne okazje. Na miejscu o fryzurę zadbać mogą zarówno kobiety, jak i mężczyźni oraz dzieci.