Brak nowych powiadomień

Sakana Sushi&Sticks

Japońskie przysmaki: 70 zł za groupon wart 100 zł i więcej do wydania na całe menu w Sakana Sushi&Sticks (-30%)

Do -30%
5 Opinii
Wybierz opcję

Wyróżniki

W menu m.in. zupa miso, sałatka kimchi, tacos z ośmiornicą, pierożki gyoza z wołowiną, sashimi z okonia morskiego, nigiri, futomaki, uramaki

Komentarze


Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Sprawdź Termin Zarezerwuj Termin

Szczegóły:

  • rodzaj kuchni: japońska
  • skład oferty: groupony wartościowe na menu
  • link do menu dostępny tutaj

Warunki

Groupon ważny do 21.10.2019 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 2 przekazać jako prezent. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/.  Nie musisz potwierdzać rezerwacji telefonicznie.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Sakana Sushi&Sticks

Zlokalizowana na skraju krakowskich Błoń restauracja oferuje kulinarną podróż po przysmakach japońskiej kuchni w atmosferze sprzyjającej integracji i dobrej zabawy. W menu Sakana Sushi&Sticks znaleźć można japońskie tapas, które inspirowane jest tokijskim street foodem, różnorodne kawałki sashimi i sushi, w tym wymagające wysokiego kunsztu sushi w stylu omakase. Kartę dań dopełniają dania z grilla. To unikalne miejsce jest dobre zarówno na niedzielny obiad dla rodziny, romantyczną kolację, jak i spotkanie biznesowe.

Sakana Sushi&Sticks

Restauracja, Azjatycka, Japońska, Sushi
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.