S-Kart

Księdza Jerzego Popiełuszki 1, Bytom

Organizacja wyścigu dla 6 gokartów o mocy 9 KM lub 13 KM w S Kart Karting Sp Z O O

Wybierz opcję
Ponad 50 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Samodzielny przejazd lub emocjonujący wyścig w gronie przyjaciół odbywa się na trasie o długości niemal 750 metrów

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • 20 minut wyścig dla maksymalnie 6 osób gokartami o mocy 9 lub 13 KM
  • kominiarka: obowiązkowa (można dokupić na miejscu)

Wyścig:

  • wynajęcie toru na wyłączność dla uczestników wyścigu,
  • wyścig 20-minutowy – klasyfikacja według najlepszego czasu okrążenia

Informacje o torze:

  • powierzchnia toru: 3400 m²
  • średnia długość toru: 750 m
  • maks. liczba gokartów na torze: 15
  • gokarty: spalinowe
  • minimalny wzrost uczestnika: 145 cm

Warunki

Min. wzrost uczestnika: 145 cm. Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 570 570 766. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Kominiarka: obowiązkowa (można dokupić na miejscu w cenie 12 zł lub przynieść własną). Oferta ważna od niedzieli do piątku. Oferta nie obowiązuje w soboty. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 10. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 10. Groupon ważny przez 1 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż wydrukowany groupon. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

S-Kart

Na miłośników motoryzacji w bytomskim S-Kart czeka hala o powierzchni 3400 mkw., na której ustawiono tor o długości niemal 750 metrów. Flota toru kartingowego to gokarty marki Caroli o zróżnicowanej mocy 9 i 13 KM, a także 5,5 KM dla najmłodszych. O sprawność wszystkich pojazdów dbają dyplomowani mechanicy. Właściciele obiektu nie zapomnieli też o osobach lubiących rywalizację – czasy przejazdów są na bieżąco rejestrowane przez system pomiaru AMB z dokładnością do 0.001 s., dzięki czemu swoje wyniki można porównać z innymi. Ci zaś, którzy wolą kibicować, mogą udać się na 60-osobowe trybuny z widokiem na cały tor. Dodatkowo na miejscu organizowane są imprezy firmowe, integracyjne, wieczory panieńskie i kawalerskie.