Royal Thai Spa

Badylarska 21, Warszawa

Królewski masaż dla 1-2 osób w Royal Thai Spa (do -28%)

Wybierz opcję
Ponad 20 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Kompleksowy zabieg całego ciała, który łączy w sobie elementy refleksologii, masażu leczniczego, masażu olejkami oraz masażu relaksacyjnego

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
K
Krzysztof
3 Oceny3 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
maj 26, 2022
Bardzo intensywny, a jednocześnie wykonany sprawnie i profesjonalnie olejkowy masaż tajski 💆🏻‍♂️wykonany przez 💃🏼 wykwalifikowaną masażystkę z Tajlandii 🏝️, ale z mega siłą 💪🏻, która stworzyła wspaniałą - bez skrępowania atmosferę 😚 Bardzo serdeczna obsługa 😀 Masażystka dosłownie "rozwałkowała" skamieniałe wszystkie moje mięśnie🦵🏻🦶🏻✋🏻💪🏻 Była to dla mnie wielka ulga od bólu kręgosłupa spowodowany ciągłą siedzącą pracą 🖥️ 👉🏻 Przed masażem 🛏️ polecam obowiązkowy 30 min. peeling całego ciała 🧽 a potem szybki prysznic 🚿 Atmosfera w warszawskim salonie "Royal Thai Spa" jest rewelacyjna ☕🍬🍪 W środku znajduje się prawdziwe królestwo 👑 masażu prosto z Tajlandii. Klimatyczny nastrój, przemiła i profesjonalna obsługa, a zabiegi są na wysokim poziomie🏆 Zostałem w 100% obsłużony 👍🏻 Polecam wszystkim ⭐⭐⭐⭐⭐ Super salon 👍 Chętnie tam wrócę i skorzystam z kolejnych usług‼

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania: 90 minut

Masaż królewski:

Zabieg całego ciała który łączy w sobie wiele tajskich techniki masażu. Opracowany przez zespół wysoko wykwalifikowanych masażystek w taki sposób, aby można było podczas jednej sesji skorzystać z pełnej gamy dobrodziejstw masażu tajskiego.

Łączy w sobie elementy refleksologii, masażu leczniczego, masażu tajskiego klasycznego, masażu olejkami oraz masażu relaksacyjnego. Zwieńczeniem tego królewskiego masażu jest masaż głowy.

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 609 919 999. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Groupony nie są realizowane w weekendy. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Royal Thai Spa

Tajlandia oczarowała właścicieli salonu egzotyką, zapachami i smakami do tego stopnia, że postanowili swoim klientom podarować trochę z jej wyjątkowości. Dzięki temu studio jest miejscem, gdzie można się zrelaksować, serwując swemu ciału tajski masaż wykonywany przez specjalistów prosto z Tajlandii.