Royal Care Klinika Medycyny Estetycznej

1 Maja 1, Opole

Kilkuetapowy zabieg z oczyszczaniem wodorowym na twarz w Klinice Medycyny Estetycznej Royal Care (do -39%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Oczyszczanie wodorowe polecane jest osobom chcącym neutralizować skutki starzenia, a także mieszkającym w dużych miastach

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • w ofercie: oczyszczanie wodorowe
  • czas trwania zabiegu: ok. 60 min

Oczyszczanie wodorowe: zabieg oczyszczający skórę przy wykorzystaniu techniki strugi wody pod zwiększonym ciśnieniem. Dzięki niewielkim rozmiarom wodoru i jego małej masie, pierwiastek ten może dotrzeć w głębokie struktury skóry. Towarzyszy temu proces elektroporacji wspomagającej przenikanie makrocząsteczek do wnętrza komórek. Dzięki impulsom elektrycznym tworzą się w skórze mikrokanały będące drogą dotarcia do skóry substancji aktywnych.

Zabieg nie wymaga specjalnego przygotowania i mogą z niego korzystać osoby w każdym wieku, zarówno kobiety jak i mężczyźni. W zależności od wskazań oraz potrzeb skóry, kosmetolog indywidualnie dostosowuje zabieg z wykorzystaniem odpowiednich technologii, wśród których wyróżnia się:

  • peeling kawitacyjny wykorzystujący ultradźwięki,
  • oczyszczanie wodorowe wykorzystujące cząsteczkę aktywnego wodoru oraz podciśnienie,
  • sonoforezę – wtłaczanie ampułki za pomocą ultradźwięków,
  • radiofrekwencję o częstotliwości radiowej 1MHz,
  • masaż głowicą tzw. ''krioterapia'', wykorzystująca system chłodzący.

Warunki

Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 733 403 400 w godzinach otwarcia salonu. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych i dodatkowych zniżek groupon. Rezerwacji należy dokonać najpóźniej w ciągu 30 dni od daty dokonania zakupu. Kupony przeterminowane będą automatycznie odrzucane. Próba ponownego wykorzystania grouponu przez tę samą osobę spotka się z odmową. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Royal Care Klinika Medycyny Estetycznej

Zlokalizowany w w samym sercu Opola salon to miejsce, którego celem jest wydobywanie naturalnego piękna dzięki specjalistycznym zabiegom, owoczesnym rozwiązaniom i indywidualnemu podejściu. Pracujący tutaj zespół doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych specjalistów dopasowuje efektywne i innowacyjne metody zabiegowe z zakresu medycyny estetycznej, laseroterapii, kosmetologii oraz fizjoterapii. W Klinice Medycyny Estetycznej Royal Care można również doświadczyć dobroczynnego wpływu masażu, zrelaksować się podczas odpowiednio skomponowanych rytuałów, zadbać o kondycję skóry i młodszy wygląd twarzy, poprawić niedoskonałości, wyszczuplić sylwetkę.

Więcej informacji na Facebooku.