Royal Body Clinic

Orłowska 74/1, Gdynia

Do 66% zniżki na: Kriolipoliza w firmie Royal Body Clinic

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny MARZEC. Termin: 31.3.
Użyj kodu

Wyróżniki

Dobry sposób na skuteczne pozbycie się niechcianej tkanki tłuszczowej z dowolnej wybranej przez Ciebie partii za pomocą kriolipolizy.

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Modelowanie sylwetki za pomocą krioterapii mrożenie i usuwania nadmiaru tkanki tłuszczowej na 1 wybraną partie

Kriolipoliza: kuracja zimnem - likwidacja komórek

tłuszczowych poprzez ich nieinwazyjne chłodzenie

Wybrana partia - brzuch

Modelowanie sylwetki za pomocą krioterapii mrożenie i usuwania nadmiaru tkanki tłuszczowej na 2 wybrane partie

Kriolipoliza: kuracja zimnem - likwidacja komórek

tłuszczowych poprzez ich nieinwazyjne chłodzenie

Wybrane partie: brzuch, boczki, ramiona, plecy, pośladki, uda, łydki 

Modelowanie sylwetki za pomocą krioterapii mrożenie i usuwania nadmiaru tkanki tłuszczowej na 3 wybrane partie

Kriolipoliza: kuracja zimnem - likwidacja komórek
tłuszczowych poprzez ich nieinwazyjne chłodzenie

Wybrane partie: brzuch, boczki, ramiona, plecy, pośladki, uda, łydki

Ubierz luźne ubranie

Zabieg jest całkowicie nieinwazyjny

Po zabiegu wróć do codziennych czynności

Warunki

Przeciwwskazania: Stany zapalne skóry. Oferta ważna tylko dla wybranych partii ciała: brzuch, boczki, ramiona, plecy, pośladki, uda, łydki. Należy upewnić się, że ma przeciwwskazań zdrowotnych do realizacji zabiegu; w razie wątpliwości należy wcześniej zasięgnąć opinii lekarza. 1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Zmiana rezerwacji możliwa z 72-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 531 874 770. Ograniczona dostępność w weekendy. Przed realizacją oferty należy poinformować instruktora/specjalistę o wszelkich schorzeniach. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. Po przybyciu pokaż wydrukowany groupon. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Konsultacja w cenie; w przypadku braku kwalifikacji do zabiegu następuje pełny zwrot kosztów. Groupon ważny tylko dla zakupionej opcji. Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Limit grouponów na wizytę: 1. Maks. liczba osób, które mogą wykorzystać 1 groupon: 1.

Royal Body Clinic

Zlokalizowany w Gdyni profesjonalnie urządzony i luksusowy gabinet medycyny estetycznej cechuje indywidualne podejście i troska o klienta. Dzięki wykwalifikowanemu personelowi można tu osiągnąć wymarzone efekty, a przy tym spędzić miło czas w przyjemnej atmosferze. Specjalnością Royal Body Clinic są zabiegi wyszczuplające, modelujące i ujędrniające (np. kriolipoliza, drenaż limfatyczny, liposukcja kawitacyjna), a także regenerujące i odmładzające (vacum RF, elektrostymulacja) oraz usuwanie tatuażu.