Brak nowych powiadomień

Revival Clinic

Ginekologia estetyczna: wybrany zabieg za 1999 zł i więcej opcji w Revival Clinic

Oferta niedługo się kończy!
Wybierz opcję

Wyróżniki

Wybrane zabiegi pozwolą na pozbycie się uciążliwego problemu z okolic intymnych

W skrócie

Wybierz 1 z 5 opcji

  • 1999 zł za zabieg laserowej rewitalizacji pochwy Fotona Incontilase i ujędrniania warg sromowych Protege Intima
  • 1999 zł za zabieg powiększenia punktu G kwasem hialuronowym i laserowego wybielania warg sromowych i odbytu
  • 1999 zł za zabieg wypełnienia warg sromowych kwasem hialuronowym (revitalizacja) i laserowego wybielania warg sromowych i odbytu
  • 2149 zł za zabieg laserowego leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu Intima Lase i ujędrniania warg sromowych Protege Intima
  • 2999 zł za zabieg chirurgicznej labioplastyki okolic intymnych i laserowego wybielania odbytu

Zabieg laserowej rewitalizacji pochwy: wykonywany jest w celu poprawy elastyczności oraz nawilżenia pochwy.

Zabieg wypełnienia warg sromowych (revitalizacja): stosuje się w celu poprawy elastyczności i objętości tego obszaru. Zastosowanie kwasu hialuronowego pozwala zwiększyć objętość i nawilżenie skóry a także odtworzyć tę część, tak by była jednakowej wielkości i objętości.

Zabieg labioplastyki: polega na laserowym zmniejszeniu warg sromowych a także ich modelowaniu, co pozwala na uzyskanie zmianę ich kształtu oraz wielkości.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Przed wykonaniem zabiegu, konieczna będzie konsultacja lekarza specjalisty - rezerwacja indywidualna i opłata na miejscu 150 zł za wizytę.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 537 10 10 18 lub 22 241 48 29
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Revival Clinic

Renomowana klinika, wraz z zespołem wykwalifikowanych lekarzy, specjalizuje się w zakresie medycyny estetycznej. Na terenie obiektu skorzystać można z wiedzy i doświadczenia ginekologów, chirurgów, kosmetologów, specjalistów z zakresu laseroterapii i medycyny estetycznej. Przy wykorzystaniu nowoczesnych trendów w zakresie poprawiania urody oraz najnowszych technologii i aparatury medycznej wykonywane są zabiegi m.in. leczenia żylaków, nietrzymania moczu, liposukcji, laserowego usuwania blizn i rozstępów.

Revival Clinic

Zabieg na twarz, Lifting twarzy, Zabieg kosmetyczny, Medycyna
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.