Revita

Głowackiego 35, Lublin

Do 60% zniżki na: Zajęcia ruchowe w firmie Revita

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny URODA25. Termin: 29.3.
Użyj kodu

Wyróżniki

Zapewniamy klientom możliwość kontynuacji rehabilitacji, indywidualnie dobierzemy ćwiczenia i zwrócimy uwagę na poprawność ich wykonania.

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Ocena Ruchowa Pacjenta

To spotkanie z fizjoterapeutą, którego celem jest określenie Twojego poziomu sprawności.

Ćwiczenia są dobrane tak, aby zweryfikować Twoje:

• zakresy ruchu i mobilność stawów

• zdolności motoryczne i koordynację

• siłę mięśniową

• moc i wytrzymałość

Jest to znakomite narzędzie do określenia punktu wyjściowego i wskazania jakiego typu aktywności fizyczne są dla Ciebie najbardziej korzystne oraz jak zapobiec przyszłym kontuzjom i przeciążeniom. Na podstawie oceny ruchowej możesz kontynuować pracę z naszym fizjoterapeutą lub wykorzystać ją do własnej wiedzy i potrzeb.

Zdrowy Kręgosłup - jednorazowe wejście

Jeśli masz problemy i dolegliwości bólowe kręgosłupa, a Twoja aktywność fizyczna jest na bardzo niskim poziomie te zajęcia są dla Ciebie. Ćwiczenia dobierzemy tak, aby :poprawić ruchomość Twoich stawów, uelastycznić ciało, zmniejszyć napięcie przeciążonych mięśni, wzmocnić mięśnie stabilizujące kręgosłupa.

W grupie początkującej skupiamy się na nauce ruchu, poznaniu podstaw prawidłowego wykonywania ćwiczeń i nauce świadomości swojego ciała. W grupie zaawansowanej ćwiczenia mają wyższy stopień trudności. Skupiamy się na mobilności stawów, rozciąganiu oraz wzmacnianiu gorsetu mięśniowego.

Pilates - jednorazowe wejście

Zajęcia ogólnousprawniające i wzmacniające mięśnie. Ich spokojne tempo i relaksująca muzyka z pewnością poprawi Twoje samopoczucie.

Jeśli lubisz połączenie spokojnych, ale i intensywnych ćwiczeń przyjdź do nas na zajęcia pilatesu:

• wzmocnisz swoje mięśnie bez ich nadmiernego rozbudowania

• odciążysz kręgosłup

• poprawisz postawę

• zwiększysz elastyczność stawów

• znacznie obniżysz poziom stresu

Podczas ćwiczeń wykorzystywane są : piłki duże i małe, rollery, taśmy, gumy, ciężarki.

Zajęcia prowadzone są przez fizjoterapeutę, który posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć grupowych oraz pracy z pacjentami. Fizjoterapeuta zwróci szczególną uwagę na poprawność metodyczną wykonywanych przez Ciebie ćwiczeń i dobierze je indywidualnie dla Ciebie.

Warunki

Możliwość ponownego zakupu grouponu po 180 dniach. Oferta przeznaczona tylko dla nowych klientów. Po przybyciu pokaż wydrukowany groupon . wymagana rezerwacja telafoniczna Grouponu nie można przekazać innej osobie. Na miejscu należy pojawić się z min. 5 -minutowym wyprzedzeniem. Osoby poniżej 18 lat, muszą mieć pisemną zgodę opiekuna lub rodzica . Wymagany jest strój do ćwiczeń. Zmiana rezerwacji możliwa z 72 -godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Maks. liczba osób na 1 rezerwację : 1 . Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1 . Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1 . Oferta dla osób powyżej 18 lat. Groupon ważny tylko dla zakupionej opcji. Przed realizacją oferty należy poinformować instruktora/specjalistę o wszelkich schorzeniach. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający . Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Kwota za niewykorzystaną wartość grouponu nie jest zwracana. Liczba wizyt, podczas których należy wykorzystać groupon: 1 . Wymagane jest odpowiednie obuwie. Ograniczona dostępność w weekendy . Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1 . Karnet należy aktywować przed końcem ważności grouponu. Karnet wygasa w ciągu 30 dni od daty aktywacji. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 81 444 66 60 .

Revita

Chcąc odpowiednio zadbać o swoje zdrowie i lepsze samopoczucie warto oddać się w ręce specjalistów. W tym celu można udać się do zlokalizowanej w Lublinie placówki Revita. Specjalnością firmy są usługi z zakresu rehabilitacji (terapia indywidualna, mobilizacja, fizykoterapia, kinezyterapia), masażu (m.in. masaż klasyczny, sportowy, mechaniczny, pneumatyczny BOA, relaksacyjny, antycellulitowy) i kosmetyki.