Specjały kuchni polskiej w Restauracji „Zielona Oliwka” w Toruniu: 14,99 zł za groupon wart 30 zł i więcej opcji

Kup jako prezent
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later
Do -50%
10+ kupionych

W skrócie


Okazuję się, że domową kuchnię można spotkać nie tylko we własnym mieszkaniu. Wystarczy wpaść na obiad do restauracji „Zielona Oliwka”, aby zjeść dobrze, zdrowo i treściwie.
</br> Oferta
Groupony wartościowa na menu restauracji:
</br> 1) 14,99 zł za groupon wart 30 zł na dowolnie wybrane pozycje,
2) 19,99 zł za groupon wart 40 zł na dowolne wybrane pozycje,
3) 24,99 zł za groupon wart 50 zł na dowolne wybrane pozycje,
4) 39,99 zł za groupon wart 80 zł na dowolne wybrane pozycje.
</br> Restauracja „Zielona Oliwka”
Dzięki „Zielonej OIiwce” można raczyć się codziennie nowymi daniami kuchni polskiej. I choć znajduje się ona w budynku Wyższej Szkoły Filologii Hebrajskiej, to z jej specjałów mogą korzystać nie tylko studenci.
</br> Przestronne i gustownie urządzone wnętrze sprzyja relaksowi podczas przerw na lunch, a miła obsługa doradzi niezdecydowanym od czego zacząć poczęstunek. Szczególną uwagę warto tam zwrócić na potrawy mięsne oraz klasztorne pierogi, które zdaniem personelu cieszą się największą popularnością wśród klientów. Ponadto restauracji można także powierzyć usługi cateringowe oraz organizację imprez okolicznościowych.

Warunki


Ważność: groupon ważny od od 3.03.2014 do #if ($deal.options.get(0).voucherEnd) $deal.options.get(0).voucherEndFormatted #else #end i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 2 groupony. Z oferty wyłączone napoje i możliwość organizowania imprez okolicznościowych z użyciem grouponów.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym).
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Restauracja Zielona Oliwka


Komentarze

Restauracja znajduje sie na terenie Wydzialu Hebrajskiego. Calosc w otoczce bardzo religijnej.
Kuba B. · 14 marca 2014
Merchant Location Map
  1. 1

    Toruń

    Poznańska 49

    Toruń, 87-100

    Sprawdź dojazd
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
{"bucketedExperimentData":{"experiments":{"AADealPage":"ControlAA","DealPageDesktop2016_REST_OF_EMEA":"Treatment"},"dealData":{"page_type":"local","deal_type":"g1","has_variations":false}}}