Brak nowych powiadomień

Restauracja NASZA

21 zł za groupon wart 30 zł do wydania na całe menu w restauracji NASZA (-30%)

Do -30%
Wybierz opcję

Wyróżniki

W menu m.in.: placki po węgiersku, wątróbki ze smażonymi gruszkami, brzoskwinią i karmelizowaną cebulą, pielmieni ukraińskie i więcej

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Szczegóły:

  • rodzaj kuchni: europejska
  • skład oferty: groupony wartościowe na całe menu

Menu dostępne jest tutaj.

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać na prezent. Oferta ważna tylko w lokalu. Z grouponu można skorzystać w dniach i godzinach: pon.-pt. 10-19, sob. 10-18.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Z grouponu nie jest wydawana reszta. W przypadku przekroczenia wartości grouponu, różnicę należy dopłacić na miejscu. Rezerwacja nie jest wymagana.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Restauracja NASZA

Łyżka marzeń, dwie porcje uporu, szczypta przeciwności losu i masa miłości to przepis na restaurację doskonałą według krakowskiego lokalu, który jako następca kultowego bistro Gabi prezentuje swoim gościom prawdziwą podróż do krainy smaków. W Restauracji NASZA skosztować można potraw z różnych zakątków Europy, w tym domowych, polskich obiadów, świeżych ryb, soczystych mięs, makaronów czy też naleśników.

Restauracja NASZA

Restauracja, Polska
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.