Brak nowych powiadomień

Restauracja Filharmonia

7-daniowe menu degustacyjne dla 1 osoby za 129,99 zł w Restauracji Filharmonia w Gdańsku z czapką kucharską Gault&Millau

Oferta niedługo się kończy!
Do -37%
Wybierz opcję
NoweZarezerwuj stolik teraz lub później

Wyróżniki

W menu m.in.: przegrzebki z krewetką obok marynowanych warzyw, polędwica z dorsza z kremem z groszku, sorbet wiśniowo-żurawinowy z miętą

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Sprawdź Termin Zarezerwuj Termin

Szczegóły:

Menu jest propozycją Szefa Kuchni, może ono ulec zmianie

7-daniowe menu degustacyjne:

  • przystawka: przegrzebki z krewetką obok marynowanych warzyw
  • zupa: krem kukurydziany z wędzoną gęsią i truflami
  • danie rybne: polędwica z dorsza z kremem z groszku
  • intermezzo: sorbet wiśniowo-żurawinowy z miętą
  • danie mięsne 1.: sarnina ze śliwkami i chrupiącymi warzywami
  • danie mięsne 2.: długo pieczona wołowina, groszek cukrowy, mus z buraka, sos demi glace
  • deser: sabayon z champagne z owocami

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. Z oferty nie można skorzystać: 14.02.2019, 08.03.2019, 31.12.2019, 01.01.2020 oraz 06.01.2020.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 2 groupony, a 1 przekazać jako prezent.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym. Podczas wizyty do rachunku doliczane jest 10% (od ceny grouponu i dodatkowych zamówień) za serwis.
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. Nie musisz potwierdzać rezerwacji telefonicznie.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Restauracja Filharmonia

W klimatycznej kamienicy, mieszczącej się w porcie Gdańska, rozbrzmiewają dźwięki instrumentów smyczkowych, dętych i perkusyjnych, bowiem od 1997 roku w jej gmachu mieści się filharmonia. Budynek kryje w sobie jeszcze jeden skarb, który pozwala odwiedzającym przeżyć ucztę nie tylko dla ducha, ale również ciała – restaurację o tej samej nazwie. Jej stylowy wystrój sprawia, że niczym magnes przyciąga smakoszy chcących zorganizować rodzinne spotkanie, biznesowy lunch lub zabrać drugą połówkę na romantyczną kolację.

Restauracja Filharmonia składa się z dwóch poziomów, każdy o powierzchni 100 m². Ponadto oferuje 30-metrową salę VIP. Jedną z jej największych atrakcji są dwa tarasy, którymi restauracja dysponuje w sezonie letnim – pierwszy na dachu obiektu oraz drugi na obrzeżu wyspy Ołowianki od strony Długiego Pobrzeża. Sezonowo zmieniające się wykwintne menu z elementami kuchni fusion i molekularnej przyciąga odwiedzających Gdańsk turystów oraz stałych bywalców.

Warto podkreślić, że Restauracja Filharmonia w Gdańsku została odznaczona czapką kucharską przez Gault&Millau – jeden z najbardziej wpływowych na świecie przewodników kulinarnych, który ocenia restauracje oraz szefów kuchni.

Wnętrza Restauracji Filharmonia można zobaczyć TUTAJ.

Restauracja Filharmonia

Restauracja, Polska
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.