Rajdowe Emocje

Międzychód 44, Międzychód

Przejazd repliką samochodu rajdowego wraz z szkoleniem ze sportowej jazdy od 69 zł w firmie Rajdowe Emocje (do -41%)

Wybierz opcję
Do 5% zniżki (do 100 zł)
Promo Code KATALOG. Ends 9.5.
Użyj kodu

Wyróżniki

Okazja, by doświadczyć niezapomnianych emocji i poczuć się jak wyczynowy kierowca w samochodzie rajdowym

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania jazdy: 5-20 min
  • marka samochodu: Golf 4 – replika samochodu rajdowego
  • szkolenie ze sportowej jazdy w pakiecie
  • przejazd odbywa się po profesjonalnym Ośrodku Doskonalenia Techniki Jazdy wzdłuż wyznaczonej, sportowej trasy pod okiem doświadczonego kierowcy, który udziela cennych wskazówek
  • każdy z uczestników przed rozpoczęciem przejazdu odbywa tzw. przejazd zapoznawczy po trasie

O obiekcie: ODTJ Międzychód to światowej klasy ośrodek szkolenia kierowców, przeznaczony do nauki prowadzenie różnych pojazdów (od motocykli do pojazdów pancernych i ciężarówek). Dzięki zmianom terenu, specjalnie wyprofilowanym zakrętom i technicznym szykanom pozwala przygotować kierowców do jazdy nawet w najtrudniejszych warunkach.

Przebieg trasy przejazdu: Trasa przejazdu układana jest w taki sposób, aby pozwolić uczestnikom na osiągnięcie prędkości oraz udoskonalić technikę prowadzenia auta pod okiem doświadczonego kierowcy. Techniczna trasa pozwala nie tylko doświadczyć wielu emocji, a także umożliwia sprawdzenie swoich umiejętności i wyeliminowanie błędów.

Warto wiedzieć

Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 795 990 092. 1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Groupon ważny tylko dla zakupionej opcji. Groupon ważny przez 12 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Rajdowe Emocje

Chcąc doświadczyć emocjonujących doznań i poczuć się jak kierowca wyścigowy warto skorzystać z oferty firmy Rajdowe Emocje. Możliwe jest to na profesjonalnym obiekcie w miejscowości Międzychód, gdzie pod okiem doświadczonych kierowców można samodzielnie prowadzić rajdowy samochód i zweryfikować swoje umiejętności. Niemniej wrażeń dostarczyć też może przejażdżka na fotelu pasażera.