Brak nowych powiadomień

2 lokalizacji

Kurs nurkowania DSD dla 1 osoby (89 zł), kurs AOWD (599 zł) lub kurs OWD (999 zł) i więcej w Rafalife

Oferta niedługo się kończy!
10+ odsłon dziennie
Wybierz opcję

Wyróżniki

W ofercie dostępne kursy dla tych, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z nurkowaniem, ale i także dla doświadczonych nurków

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
P
Przemysław
4 Oceny4 reviews
październik 5, 2020
Sprzęt i instruktorzy na poziomie. Nie trzeba dopłacać za bilet wstępu na termy maltańskie, jest to w cenie usługi :)
D
DamianHELPFUL REVIEWER
1 Oceny1 reviews
wrzesień 30, 2020
Kurs DSD na najwyższym poziomie! teoria była prowadzona od A do Z tak żeby każdy wszystko zrozumiał. Nauka montażu i rozmotowania sprzętu a co najważniejsze ponad 2 godziny spędzone pod wodą pod okiem instruktora. Prowadzone ćwiczenia pod wodą. Polecam serdecznie!

O tej ofercie

Wybierz 1 z 4 opcji

Kursy nurkowania:

  • 89 zł zamiast 300 zł za zajęcia DSD dla 1 osoby,
  • 179 zł zamiast 600 zł za zajęcia DSD dla 2 osób,
  • 999 zł zamiast 1600 zł za kurs OWD.
  • 599 zł zamiast 1200 zł za kurs AOWD.

Zajęcia DSD:

Aby wziąć udział w tych zajęciach, wystarczy mieć ukończone 10 lat. W ich trakcie uczestnicy zapoznają się ze sprzętem, znakami nurkowymi, nauczą się prawidłowo oddychać. Czas trwania zajęć to około 2,5 godziny, z czego pod wodą spędzisz nawet do 60 minut w zależności od predyspozycji. Tam czekają Cię zadania, które umilą czas i poprawią umiejętności reakcji pod wodą.

Kurs OWD:

Do wzięcia udziału w kursie trzeba mieć ukończone 10 lat. Kurs OWD jest najpopularniejszy i najbardziej uznany wśród początkujących nurków. Po ukończeniu kursu uczestnicy otrzymają certyfikat PADI Open Water Diver, który jest uznawany na całym świecie. Kurs składa się z części teorytycznej, praktycznej w basenie (5 spotkań po 45 minut), oraz praktycznej na wodach otwartych (cztery nurkowania, dwa dni, zazwyczaj weekend).

Kurs AOWD:

Dzięki kursowi AOWD można nurkować na głębokości 30 m. Aby wziąć udział w kursie, trzeba mieć ukończone 13 lat i ukończony stopień OWD lub inny równorzędny innych organizacji.

Pełen opis kursów znajduje się TUTAJ.

Warto wiedzieć

Groupon ważny przez 6 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. Brak możliwości realizacji w terminie 15.07 -15.10.2018.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Konieczna rezerwacja terminu w ciągu 30 dni od zakupu. Realizacja możliwa od min. 10 osób zebranych dotyczy kursu OWD, AOWD.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. OWD i AOWD: ceny nie obejmują certyfikatu oraz materiałów pomocniczych - dopłata do certyfikatu i materiałów 200 zł. Możliwy kontakt mailowy biuro@rafalife.pl.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 513 056 788. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Rafalife

Odwiedzając Poznańske Centrum Nurkowe Rafalife mieszczące się w Centrach handlowych Panorama i Posnania można zaprzyjaźnić się z wodą. Organizowane są tutaj bowiem kursy nurkowania na wszystkie stopnie nurkowe federacji PADI ,kursy pierwszej pomocy EFR i DAN ,a także integracyjne imprezy firmowe. Profesjonalna kadra nauczy prawidłowo nurkować podczas szkoleń dla początkujących, ale także dla tych bardziej zaawansowanych. Prowadzone są tu wszystkie kursy od poziomu podstawowego do kursów pro-instruktorskich. Po kursie kursant otrzymuje uznawany międzynarodowo certyfikat, wydany przed PADI. Oprócz tego organizowane są tutaj kursy pierwszej pomocy EFR i DAN. Rafalife to też profesjonalne sklepy nurkowo-pływackie . Można w nim znaleźć nawet najbardziej wymyślny gadżet nurkowy i pływacki. Sklep specjalizuje się w dopasowaniu do klienta asortymentu od sprzętu ABC (maska, fajka, płetwy) dla każdego rozpoczynającego przygodę, a na suchych skafandrach dla profesjonalistów kończąc. Więcej informacji dostępnych jest w sklepach Centrum Handlowe Panorama ul. Górecka 30 w Poznaniu w godzinach pon.-sob. 10-18 (wejście od głównego parkingu), lub w Centrum Handlowym Posnania ul. Pleszewska 1 w godzinach pon.-sob. 10-22.