Brak nowych powiadomień

Rafalife

Kurs nurkowania DSD dla 1 osoby (89 zł), kurs AOWD (599 zł) lub kurs OWD (999 zł) i więcej w Rafalife

Oferta niedługo się kończy!
Do -70%
Wybierz opcję

Wyróżniki

W ofercie dostępne kursy dla tych, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z nurkowaniem, ale i także dla doświadczonych nurków

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Wybierz 1 z 4 opcji

Kursy nurkowania:

  • 89 zł zamiast 300 zł za zajęcia DSD dla 1 osoby,
  • 179 zł zamiast 600 zł za zajęcia DSD dla 2 osób,
  • 999 zł zamiast 1600 zł za kurs OWD.
  • 599 zł zamiast 1200 zł za kurs AOWD.

Zajęcia DSD:

Aby wziąć udział w tych zajęciach, wystarczy mieć ukończone 10 lat. W ich trakcie uczestnicy zapoznają się ze sprzętem, znakami nurkowymi, nauczą się prawidłowo oddychać. Czas trwania zajęć to około 2,5 godziny, z czego pod wodą spędzisz nawet do 60 minut w zależności od predyspozycji. Tam czekają Cię zadania, które umilą czas i poprawią umiejętności reakcji pod wodą.

Kurs OWD:

Do wzięcia udziału w kursie trzeba mieć ukończone 10 lat. Kurs OWD jest najpopularniejszy i najbardziej uznany wśród początkujących nurków. Po ukończeniu kursu uczestnicy otrzymają certyfikat PADI Open Water Diver, który jest uznawany na całym świecie. Kurs składa się z części teorytycznej, praktycznej w basenie (5 spotkań po 45 minut), oraz praktycznej na wodach otwartych (cztery nurkowania, dwa dni, zazwyczaj weekend).

Kurs AOWD:

Dzięki kursowi AOWD można nurkować na głębokości 30 m. Aby wziąć udział w kursie, trzeba mieć ukończone 13 lat i ukończony stopień OWD lub inny równorzędny innych organizacji.

Pełen opis kursów znajduje się TUTAJ.

Warunki

Groupon ważny przez 6 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. Brak możliwości realizacji w terminie 15.07 -15.10.2018.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Konieczna rezerwacja terminu w ciągu 30 dni od zakupu. Realizacja możliwa od min. 10 osób zebranych dotyczy kursu OWD, AOWD.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. OWD i AOWD: ceny nie obejmują certyfikatu oraz materiałów pomocniczych - dopłata do certyfikatu i materiałów 200 zł. Możliwy kontakt mailowy biuro@rafalife.pl.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 513 056 788. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Rafalife

Odwiedzając poznański ośrodek Rafalife można zaprzyjaźnić się z wodą. Organizowane są tutaj bowiem integracyjne spływy kajakowe, ale także i kursy. Profesjonalna kadra nauczy prawidłowo nurkować podczas szkoleń dla początkujących, ale także dla tych bardziej zaawansowanych. Wszystkie kursy (m.in. OWD, AOWD czy MSD) kończą się uznawanym międzynarodowo certyfikatem, wydanym przed PADI. Oprócz tego organizowane są tutaj kursy pierwszej pomocy. Rafalife to też profesjonalny sklep pływacki Ricosub. Można w nim znaleźć nawet najbardziej wymyślny gadżet nurkowy i pływacki. Sklep specjalizuje się w dopasowaniu do klienta asortymentu od sprzętu ABC dla każdego rozpoczynając, a na suchych skafandrach dla profesjonalistów kończąc. Więcej w sklepie ul. Górecka 30 w Poznaniu (wejście od głównego parkingu).

Rafalife

Sport i rekreacja, Sporty wodne, Nurkowanie
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.