Punkta – porównywarka OC AC

0 zł: 100 zł zwrotu za zakup ubezpieczenia OC/AC na punkta.pl

Wybierz opcję

Wyróżniki

Okazja, by porównać i zakupić wybrane ubezpieczenie w jednej z kilkunastu firm ubezpieczeniowych

O tej ofercie

Oferta

100 zł zwrotu za zakup ubezpieczenia OC/AC na punkta.pl

Jak działa porównywarka cen OC AC Punkta?

Porównywarka ubezpieczeń OC pozwala oszczędzać czas i pieniądze, czyli wybrać optymalnie i zyskać jak najwięcej za jak najmniej. Dzięki niej można sprawnie obliczyć cenę ubezpieczenia samochodu.

Wystarczy podać podstawowe informacje i w ciągu zaledwie kilku sekund otrzymuje się najlepsze propozycjie firm ubezpieczeniowych. W porównywarce można wygodnie sprawdzić zakresy poszczególnych polis. Bezpłatna porównywarka OC/AC Punkta automatycznie łączy się z systemami teleinformatycznymi towarzystw ubezpieczeniowych, dzięki czemu można otrzymać nawet do 76 ofert na polisę OC lub Autocasco, w tym od największych firm działających na polskim rynku, tj. Proama, Gothaer, Benefia, PZU, Warta, mtu24.pl, Uniqa czy Link4.

Jakie polisy można porównać?

W porównywarce ubezpieczeń OC Punkta można sprawdzić ceny i dokonać zakupu polis komunikacyjnych, takich jak OC, Autocasco (AC), NNW, Assistanc.

Warunki

Groupon ważny do 28.02.2022 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów.
Realizacja: Aby skorzystać z oferty, należy wejść na stronę:stronę a następnie wypełnić formularz i wykupić ubezpieczenie. Regulamin akcji
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Punkta – porównywarka OC AC

Portal punkta.pl oferuje swoim klientom nowoczesny kalkulator ubezpieczeń OC i AC. Przy współpracy z klikunastoma towarzystwami ubezpieczeniowymi można otrzymać do nawet 76 ofert, o różnych cenach i zakresach ochrony. Wybrane ubezpieczenie będzie można od razu kupić online lub u agenta – bez żadnych dodatkowych opłat czy prowizji. Dodatkowo platforma jest pokaźnym źródłem wiedzy na temat ubezpieczeń – na stronie można znaleźć liczne artykuły i poradniki.