zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem TIKTAK między 16 a 22.

P.S. Idealia Beauty Studio

Szosa Chełmińska 172/2a, Toruń

Do 32% zniżki na zabieg Raspberry Glow z sonoforezą w P.S. Idealia Beauty Studio

Wybierz opcję
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Zabieg nawilża, odżywia i relaksuje nie tylko skórę twarzy.

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Zabieg Raspberry Glow z sonoforezą

Zabieg Raspberry Glow z sonoforezą 

Etapy zabiegu: 

demakijaż, tonizacja, żurawinowy peeling enzymatyczny, peeling kawitacyjny, tonizacja, masaż twarzy z użyciem aktywatora Raspberry Glow, wtłoczenie ampułki Raspberry Glow przy pomocy sonoforezy, maska algowa Raspberry Glow, serum Raspberry Glow kończące zabieg.

Seria Raspberry Glow bogata jest w ultranawilżający kwas hialuronowy, ekstrakt z liofilizowanych malin, olej z pestek malin, komórki macierzyste z borówki brusznicy, kompleks Hydromanil TM pochodzący z owoców peruwiańskiego drzewa tara, ceramidy i inne substancje aktywne.

Działa antyoksydacyjnie, regeneruje i mocno nawilża. Efektem jest nawilżona, uelastyczniona, gładka, pełna blasku skóra.

Warunki

Zabieg nie jest wykonywany w przypadku ran otwartych lub zakaźnych chorób skóry. W przypadku rezerwacji dokonanej za pośrednictwem Groupon można dokonać jej modyfikacji lub anulacji do 2 godz. przed rozpoczęciem wizyty. Po upływie tego czasu rezerwacji nie można zmienić i nie przysługuje zwrot gotówki. Oferta ważna tylko dla wybranych partii ciała: twarz. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 782 064 523. Ograniczona dostępność w weekendy. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 60 dniach. Limit grouponów na wizytę: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Maks. liczba osób na 1 rezerwację: 2.

P.S. Idealia Beauty Studio

P.S. Idealia Beauty Studio to salon stworzony z myślą o każdej kobiecie. Kompleksowo zadbamy o każdą z Was. Oferujemy zabiegi na twarz, dłonie i stopy. Przywitamy Cię uśmiechem, wysłuchamy i dostosujemy zabiegi do Twoich potrzeb. Czekamy właśnie na Ciebie.