Nowakowski Massage

ul. Targ Rybny 4, Szczecin

Konsultacja (29,99 zł) lub zabieg podologiczny (od 59,99 zł) w gabinecie Nowakowski Massage

Wybierz opcję
Promocja kończy się za:1 dzień 09:05:43
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Okazja, by dobrać odpowiednią terapię i zadbać o stan oraz wygląd stóp dzięki profesjonalnym zabiegom podologicznym

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
A
ANNA
7 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
grudzień 20, 2021
Polecam!
J
Joanna
2 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
grudzień 6, 2021
Jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona. Polecam <3
G
Guest
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
sierpień 30, 2021
Świetne podejście, bardzo miło spędzony czas.
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +
M
Monika
2 Oceny2 opinie
Rating of 3 out of 5 stars
lipiec 22, 2021
Masaż trwa 40 minut, reszta to przygotowanie do masażu, wypełnianie formularza, a potem czas na ubranie po masażu. Masaż pleców przyjemny, mocny.
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +
M
Monika
2 Oceny2 opinie
Rating of 2 out of 5 stars
lipiec 22, 2021
Masaż trwa 40 minut, reszta to przygotowanie do masażu, wypełnianie formularza, a potem czas na ubranie po masażu. Masaż pleców przyjemny, mocny. Mimo prośby o masaż dłoni i stóp, masażysta pomasowal tylko plecy i ręce bez dłoni.
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +

O tej ofercie

Szczegóły:

  • specjalista wykonujący zabieg: lekarz (podolog)

W ofercie do wyboru:

  • konsultacja podologiczna: omówienie zmian na stopach i propozycja terapii
  • podstawowy zabieg podologiczny: opracowanie podeszwy stopy, usunięcie standardowych zrogowaceń, skrócenie i opiłowanie paznokci, opracowanie skórek i oczyszczenie wałów okołopaznokciowych, aplikacja dobranego preparatu pielęgnacyjnego
  • specjalistyczny zabieg podologiczny: opracowanie podeszwy stopy, usunięcie odcisków, modzeli, brodawek, rogowca, pękających pięt, rozpadlin, skrócenie i opiłowanie paznokci zmienionych chorobowo, opracowanie skórek i oczyszczenie wałów paznokciowych, aplikacja dobranego preparatu pielęgnacyjnego/leczniczego.

Warunki

Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 500 348 201. Brak możliwości rezerwacji za pośrednictwem Booksy (takie rezerwacje będą odrzucane). Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy (dodatkowa opłata 20 zł uiszczana na miejscu). Usunięcie hybrydy przy zabiegu dopłata 40 zł, Usunięcie lakieru/odżywki przy zabiegu dopłata 20 zł. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1.

Nowakowski Massage

Powstały w 2016 roku salon masażu i odnowy biologicznej to miejsce, w którym można zadbać o swoje samopoczucie, wygląd, a także kondycję organizmu. W Nowakowski Massage skorzystać można z licznych masaży m.in. stemplami ziołowymi, czekoladą, miodem, leczniczego, relaksacyjnego, rozgrzaną świecą. Dodatkowo, w gabinecie dostępne są zabiegi z zakresu kosmetyki twarzy i ciala, depilacji, podologii czy fizjoterapii.