zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem USMIECH. Dziś koniec.

ul. Targ Rybny 4, Szczecin

Konsultacja (29,99 zł) lub zabieg podologiczny (od 59,99 zł) w gabinecie Nowakowski Massage

Wybierz opcję
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Okazja, by dobrać odpowiednią terapię i zadbać o stan oraz wygląd stóp dzięki profesjonalnym zabiegom podologicznym

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
G
Guest
1 Oceny1 reviews
sierpień 30, 2021
Świetne podejście, bardzo miło spędzony czas.
replied
View Comment +
M
Monika
2 Oceny2 reviews
lipiec 22, 2021
Masaż trwa 40 minut, reszta to przygotowanie do masażu, wypełnianie formularza, a potem czas na ubranie po masażu. Masaż pleców przyjemny, mocny.
replied
View Comment +
M
Monika
2 Oceny2 reviews
lipiec 22, 2021
Masaż trwa 40 minut, reszta to przygotowanie do masażu, wypełnianie formularza, a potem czas na ubranie po masażu. Masaż pleców przyjemny, mocny. Mimo prośby o masaż dłoni i stóp, masażysta pomasowal tylko plecy i ręce bez dłoni.
replied
View Comment +

O tej ofercie

Szczegóły:

  • specjalista wykonujący zabieg: lekarz (podolog)

W ofercie do wyboru:

  • konsultacja podologiczna: omówienie zmian na stopach i propozycja terapii
  • podstawowy zabieg podologiczny: opracowanie podeszwy stopy, usunięcie standardowych zrogowaceń, skrócenie i opiłowanie paznokci, opracowanie skórek i oczyszczenie wałów okołopaznokciowych, aplikacja dobranego preparatu pielęgnacyjnego
  • specjalistyczny zabieg podologiczny: opracowanie podeszwy stopy, usunięcie odcisków, modzeli, brodawek, rogowca, pękających pięt, rozpadlin, skrócenie i opiłowanie paznokci zmienionych chorobowo, opracowanie skórek i oczyszczenie wałów paznokciowych, aplikacja dobranego preparatu pielęgnacyjnego/leczniczego.

Warunki

Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 500 348 201. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Brak możliwości rezerwacji za pośrednictwem Booksy (takie rezerwacje będą odrzucane). Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy (dodatkowa opłata 20 zł uiszczana na miejscu). Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Nowakowski Massage

Powstały w 2016 roku salon masażu i odnowy biologicznej to miejsce, w którym można zadbać o swoje samopoczucie, wygląd, a także kondycję organizmu. W Nowakowski Massage skorzystać można z licznych masaży m.in. stemplami ziołowymi, czekoladą, miodem, leczniczego, relaksacyjnego, rozgrzaną świecą. Dodatkowo, w gabinecie dostępne są zabiegi z zakresu kosmetyki twarzy i ciala, depilacji, podologii czy fizjoterapii.