zamknij
Do 30% zniżki na urodę i fajne aktywności z kodem 2W1. Dziś koniec.

ul. Barycka 5/1a Professional-Elegance.pl, Wrocław

Farbowanie z myciem, maską odżywczą, poradą stylisty (od 99,99 zł) i strzyżeniem (od 119,99 zł) w Professional Elegance

Wybierz opcję

Wyróżniki

Okazja do odświeżenia lub całkowitej metamorfozy fryzury dzięki dobranym przez stylistę zabiegom koloryzacji, regeneracji i strzyżenia

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • oferta dotyczy włosów krótkich, średnich i długich
  • dopłata do włosów dłuższych: od 20 zł (do ustalenia tel. lub na miejscu, wg cennika)

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 2 groupony, a 2 przekazać jako prezent. Oferta skierowana wyłącznie do nowych klientek.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. W przypadku konieczności wykonania dekoloryzacji przed zabiegiem głównym konieczność dokonania dopłaty w salonie, według cennika.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 882 719 735 z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Professional Elegance

Bogata oferta zabiegów sprawia, że w salonie można kompleksowo dbać o wygląd i samopoczucie. W trosce o skórę warto wykonać oczyszczający peeling kawitacyjny bądź odmładzającą mezoterapię mikroigłową, nienaganną prezencję dłoniom zapewni zaś manicure w wybranej odsłonie. Dla tych, którzy marzą o metamorfozie fryzury, przygotowano m.in. strzyżenie z koloryzacją i keratynowe prostowanie włosów, a na tych, którym marzy się chwila relaksu, czekają masaże.