zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem START. 25% zniżki 16-22.

ProEstetik Gabinet Kosmetologii

ul. Piekary 6, Poznań

Do 30% zniżki na: Wodorowe oczyszczanie twarzy w firmie ProEstetik Gabinet Kosmetologii

Wybierz opcję

Wyróżniki

Wodorowe oczyszczanie twarzy można przeprowadzać na każdym typie cery, niezależnie od pory roku. Zalecany zarówno kobietom, jak i mężczyznom

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
A
Ania
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
wrzesień 13, 2022
Bardzo przyjemna atmosfera, masaż wykonany przez Panią Aidę profesjonalnie, relaksująca muzyka w tle. Byłam pierwszy raz ale na pewno nie ostatni.
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +

O tej ofercie

1 zabieg oczyszczanie wodorowego twarzy (4-etapowe)

Oczyszczanie wodorowe dzieli się na pewne etapy, dzięki którym uzyskuje się efekt skóry idealnie oczyszczonej, odświeżonej, zdrowej i zregenerowanej.

W ofercie: 

  • Etap I - wodorowe oczyszczanie twarzy za pomocą wody wodorowej;
  • Etap II – dotlenienie (infuzja tlenowa), które ma ułatwiać wprowadzenie antyoksydantów. Tlen wspomaga cyrkulację i absorpcję substancji aktywnych;
  • Etap III - mezoterapia bezigłowa. Wprowadzenie dobranego preparatu w głębsze warstwy skóry;
  • Etap IV -maseczka kremowa/żelowa dobrana do potrzeb skóry.

1 zabieg wodorowego oczyszczania H2 AQUAPEEL twarzy (6-etapowy)

W ofercie:

Etap I - Wodorowe oczyszczanie twarzy za pomocą wody wodorowej. 

Etap II - Eksfoliacja, czyli złuszczenie obumarłych warstw naskórka. 

Etap III – Infuzja tlenowa która wspomaga cyrkulację i absorpcję substancji aktywnych, stymuluje także wytwarzanie elastyny i kolagenu.

Etap IV - Oxybrazja rozprowadzenie preparatu na obszarze zabiegowym. 

Etap V - Mezoterapia bezigłowa. Wprowadzenie preparatu w głębsze warstwy skóry. 

Etap VI - Bipolarną falę radiową (RF). Efekt termiczny stymuluje tkanki i włókna kolagenowe, poprawia elastyczność i wygładza skórę.

Wodorowe oczyszczanie twarzy pozwala uzyskać kompleksowy efekt – od dogłębnego oczyszczenia do liftingu. Rezultaty są widoczne już po pierwszym zabiegu. Zapewni on skórze oczyszczenie, nawilżenie, regenerację, odświeżenie i poprawi elastyczność. 

Warunki

Przeciwwskazania: aktywne choroby skóry, patologiczne stany chorób p. Zabieg nie jest wykonywany w przypadku ran otwartych lub zakaźnych chorób skóry. Oferta ważna tylko dla wybranych partii ciała: Twarz. Oferta dla osób powyżej 18 lat. Minimalna liczba dni między zabiegami: 14. Zmiana rezerwacji możliwa z 72-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 690 027 270. Przed realizacją oferty należy poinformować instruktora/specjalistę o wszelkich schorzeniach. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Maks. liczba osób na 1 rezerwację: 1. Groupon ważny tylko dla zakupionej opcji. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Liczba wizyt, podczas których należy wykorzystać groupon: 1. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Maks. liczba osób, które mogą wykorzystać 1 groupon: 1. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

ProEstetik Gabinet Kosmetologii

Zlokalizowany w Poznaniu gabinet kosmetologiczny „to miejsce, w którym każda osoba może liczyć na holistyczną opiekę”. ProEstetik Gabinet Kosmetologii powstał z pasji oraz chęci dbania o wygląd i samopoczucie każdego klienta, dlatego zabiegi poprzedzane są konsultacją kosmetologiczną i analizą skóry. W ofercie dostępne jest oczyszczanie i rewitalizacja skóry (np. peeling kawitacyjny, sonoforeza, darsonwalizacja, karboksykoterapia), wyszczuplanie (liposukcja ultradźwiękowa), a także pakiety day spa połączone z masażami relaksacyjnymi i aromaterapeutycznymi. Dodatkowo w celu podtrzymania efektów dobierana jest pielęgnacja domowa.