Prime Med

Rzemieślnicza 40 lokal U21, Białystok

Rezonans magnetyczny wybranej partii lub całego ciała w Prime Med

Wybierz opcję

Wyróżniki

Badanie rezonansem magnetycznym umożliwia diagnostykę planową i profilaktyczną chorób ośrodkowego układu nerwowego oraz zmian nowotworowych

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania zabiegu: 15-40 min (zależy od badanego obszaru), wraz z przygotowaniem: 30-60 min
  • specjalista wykonujący zabieg: lekarz
  • forma opisu badania/zabiegu: płyta CD + opis w wersji papierowej
  • wywiad z pacjentem przed badaniem

Badanie metodą rezonansu magnetycznego wykorzystuje pole magnetyczne i fale radiowe do szczegółowego obrazowania ludzkiego ciała. Podczas trwania badania pacjent leży wewnątrz aparatu, a pole magnetyczne wraz z generowanymi falami radiowymi wpływa na zachowanie cząsteczek wody w ciele, co pozwala na tworzenie precyzyjnych obrazów struktur anatomicznych: tkanek miękkich, serca, mózgu, stawów kręgosłupa.

Więcej informacji na temat rezonansu magnetycznego przeczytać można na stronie www.primemed.com.pl/pytania-i-odpowiedzi.

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 690 529 822‬. Konsultacja w cenie; w przypadku braku kwalifikacji do zabiegu następuje pełny zwrot kosztów. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Dni i godz. otwarcia: pon.-pt. 8-18. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Badanie nie obejmuje ceny kontrastu. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 180 dniach. Groupon ważny przez 2 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż wydrukowany groupon. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Prime Med

Zlokalizowana w Białymstoku placówka jest nowoczesną pracownią rezonansu magnetycznego i rentgenodiagnostyki. Prime Med największą uwagę przykłada do jakości, dlatego badania wykonywane są pod nadzorem radiologa, a na wyposażeniu pracowni znajdują się nowoczesne urządzenia diagnostyczne pozwalające na zachowanie wysokiej precyzji i szybkie wyniki badań. W ofercie dostępne są m.in. badania głowy, przysadki, szyi, kręgosłupa, stawów, jamy brzusznej, miednicy lub całego ciała.

Więcej informacji na Facebooku.