PRESTIGE GARAGE MYJNIA I SALON AUTODETAILINGU

Grunwaldzka 59, Jaworzno

Do 20% zniżki na Mycie nadwozia - samochód w Prestige Garage

Wybierz opcję
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Bogata oferta usług mająca na celu poprawę wyglądu samochodu oraz komfortu podróżowania

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

undefined?

Szczegóły:

  • czas trwania usługi: od 2 do 3 godz.
  • usługa obejmuje czyszczenie sierści zwierząt: płatne dodatkowo od 30 zł

Pakiet obejmuje:

  • NOWY Pakiet Prestige (Premium) - dla wymagających! tj:

Pakiet Standard, wydmuchanie wnętrza sprężonym powietrzem, czyszczenie plastików, doczyszczanie felg, chemiczne usuwanie owadów i żywicy, konserwacja opon, nuta zapachowa Premium, WOSK SYNTETYCZ

  • ozonowanie wnętrza i klimatyzacji, klamek, gałki, kierownicy

Efekty pracy można obejrzeć tutaj

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. Brak możliwości realizacji usługi w dniach: 27-31.10, 01-05.12, 15-31.12.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 10 grouponów, ale wykorzystać maks. 5 grouponów, a 5 przekazać jako prezent. Oferta nie obejmuje skrajnie zabrudzonych aut po remontach itp. W takim przypadku wycena i dopłata na miejscu poza grouponem, zgodnie z zapisem w cenniku na stronie salonu. Cena może wzrosnąć m.in. poprzez niestandardowe zabrudzenie pojazdu np. sierść zwierząt, piasek i inne materiały sypkie, igły, wylane płyny, nadmierna ilość śmieci, nadmierne zabrudzenia elementów plastikowych. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 730 848 730. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Prestige Garage Salon Auto Detailingu

Położony na terenie Jaworzna salon autodetailingu powstał z wieloletniej pasji do motoryzacji. W Prestige Garage pracują doświadczeni specjaliści, stale poszerzający swoją wiedzę z zakresu detailingu i pielęgnacji auta. Wśród dostępnych usług warto wymienić m.in. ceramiczne powłoki zabezpieczające, ozonowanie wnętrza i klimatyzacji, renowację lakieru, pranie tapicerki, czyszczenie i impregnację tapicerki skórzanej.

Więcej informacji dostępnych na Facebooku.