Trophy Trophy Icon for Deal Badging Najlepsze z Groupon

Catering Sportowy z dostawą na 3 dni od 153,60 zł i więcej w PremiumFit Catering

Wybierz opcję
Ponad 10+ odsłon dziś, więc działaj teraz!
Firma tego partnera jest czynna i podejmuje działania mające na celu ochronę zdrowia poprzez przestrzeganie wszystkich obowiązujących przepisów prawa i regulacji dotyczących bezpieczeństwa w obliczu COVID-19.

Wyróżniki

Pełnowartościowa, składająca się z 5 posiłków dziennie dieta o podwyższonej kaloryczności dopasowanej specjalnie do potrzeb aktywnych osób

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
P
Paulina
1 Oceny1 reviews
luty 12, 2020
Jetem bardzo zadowolona, jedzenie bardzo smaczne i różnorodne. Obsługa bardzo miła, z dostawą też nie było żadnego problemu! Na pewno będę korzystać z usług cateringu oraz polecać znajomym!
M
MalgorzataTOP REVIEWERHELPFUL REVIEWER
37 Oceny22 reviews
grudzień 18, 2019
Polecem PremiumFit Catering. Posiłki urozmaicone: 3-4 razy w tygodniu ciecierzyca w kulkach, sałatka z ogórków świeżych łączona z ogórkami konserwowymi na śniadanie, na kolację zupa cytrynowa. Dbają by catering był z produktow wysokiej jakosci i dietetycznych. Kilka razy w tygodniu pszenny chleb lub pszenny chleb tostowy lub pszenna bagietka.
N
Natalia
3 Oceny1 reviews
grudzień 10, 2019
Bardzo dobre jedzonko, na pewno będę dalej korzystać z usług tej firm. Polecam!

O tej ofercie

Firma posiada zaświadczenie Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego.

Szczegóły:

  • kaloryczność: 2000-3000 kcal
  • czas trwania: od 3 do 20 dni
  • liczba posiłków w ciągu dnia: 5
  • wyłączenia: brak
  • dowóz w weekendy: nie

Mapa ze strefą dostaw dostępna tutaj

Miasta, w których można skorzystać z oferty: Aglomeracja Śląska, Białystok, Bielsk Podlaski, Brodnica, Bydgoszcz, Częstochowa, Gdańsk, Gdynia, Gorzów Wielkopolski, Gostynin, Grudziądz, Inowrocław, Kielce, Kraków, Kutno, Lublin, Łódź, Opole, Płock, Poznań, Radom, Rzeszów, Sopot, Stargard, Szczecin, Świecie, Toruń, Warszawa, Włocławek, Wrocław, Zabłudów.

Przykładowe menu dostępne tutaj.

Warto wiedzieć

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 2 przekazać jako prezent. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: miasta, w których można skorzystać z oferty: Aglomeracja Śląska, Białystok, Bielsk Podlaski, Brodnica, Bydgoszcz, Częstochowa, Gdańsk, Gdynia, Gorzów Wielkopolski, Gostynin, Grudziądz, Inowrocław, Kielce, Kraków, Kutno, Lublin, Łódź, Opole, Płock, Poznań, Radom, Rzeszów, Sopot, Stargard, Szczecin, Świecie, Toruń, Warszawa, Włocławek, Wrocław, Zabłudów.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj mailowo. kontakt@premiumfit.pl lub 665 577 022 z podaniem kodu zabezpieczającego i z min. 2-dniowym wyprzedzeniem. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 2-dniowym wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

PremiumFit Catering

Nowy rodzaj diety, oparty o mikroelementy jest specjalnością firmy cateringowej PremiumFit. Odpowiednio zbilansowane posiłki zawierają wszelkie niezbędne składniki, pozwalające zachować nie tylko sprawność organizmu, ale także dobre samopoczucie. W ofercie znajdują się cateringi o różnych wartościach energetycznych, ale także diety w wersji bezglutenowej i wegetariańskiej.