Pracownia Stylizacji Paznokci

1 Opinii

1 Opinii
Kup jako prezent
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

W skrócie


Wybierz 1 z 3 opcji

Hybrydowa stylizacja paznokci:

  • 34,99 zł za manicure hybrydowy + dwie naklejki ozdobne w cenie,
  • 39,99 zł za pedicure hybrydowy częściowy + dwie naklejki ozdobne w cenie,
  • 69,99 zł za pakiet manicure + pedicure częściowy spa.

Pakiet w opcji nr 3 zawiera: peeling owocowy na dłonie i stopy, żelowanie wzmacniające płytkę, masaż + maska odżywcza. Za dopłatą (uiszczaną na miejscu) możliwość wykonania dodatkowo: malowania hybrydowego lub zabiegu parafinowego – każdy z zabiegów w cenie 10 zł. Dopłata do malowania hybrydowego dotyczy tylko opcji nr 3. Parafinę można dokupić do każdej opcji.

Warunki


Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 6 grouponów, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Średni czas trwania pojedynczego zabiegu wynosi ok. 45 minut (należy przychodzić punktualne). Z usługi korzystać można od pon. do pt. w godz. 9-15.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 883 003 089. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Pracownia Stylizacji Paznokci


Wizytówką pracowni są wyszukane, oryginalne zdobienia paznokci, a także ponadczasowa klasyka – soczyste, owocowe kolory, pudrowe róże, delikatne beże – wybór należy do klienta. Stylistki wykonują tu także inne zabiegi pielęgnacyjne i upiększające na dłoniach i stopach, korzystając z wysokiej jakości kosmetyków renomowanych firm. Ponadto oprócz pielęgnacji i zdobienia paznokci pracownia proponuje także depilację laserową wykonywaną przez wykwalifikowaną kosmetolog a także regulację brwi i hennę na brwi i rzęsy. W pracowni używane są tylko sprzęty jednorazowego użytku, gwarantującego bezpieczeństwo i higienę wykonywanych zabiegów.

Podaruj groupon w prezencie za pomocą platformy lub przycisku pod opcjami Kup jako prezent.

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.