Pracownia Fryzjerska & SPA Włosów

Dąbrowszczaków 11, Gdańsk

Strzyżenie męskie (34,99 zł) lub damskie z ampułką (59,99 zł) i więcej w Pracowni Fryzjerskiej & Spa Włosów

Wybierz opcję
Do 10% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod: CZERWIEC. Ważny do 6.6.
Użyj kodu
Ponad 40 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Sposób na regenerację włosów, odświeżenie wizerunku lub całkowitą metamorfozę fryzury dzięki koloryzacji

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • oferta dotyczy każdej długości włosów
  • brak dodatkowych dopłat/wykluczeń

Warunki

Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 515 041 082 od pon. do pt. w godz. 10-18, sob. 10-16. Ograniczona dostępność w okresie świąt i urlopowym. Z powodu urlopu usługa nie będzie dostępna w terminie od 20.03.2023 do 11.04.2023 Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1.

Pracownia Fryzjerska & SPA Włosów

O tym, że modne cięcie powinno iść w parze z profesjonalną pielęgnacją, przekonują styliści z Pracowni Fryzjerskiej & SPA Włosów. Wśród proponowanych zabiegów jest regeneracja z użyciem ampułki, dzięki której pasma są nawilżone i odzyskują dobrą kondycję. Tym, którzy pragną pogłębić naturalny kolor włosów bądź nadać im zupełnie nową barwę, proponowana jest koloryzacja. W subtelnym rozjaśnieniu i ożywieniu fryzury pomaga zaś balejaż. Warto dodać, że sieć salonów fryzjerskich połączona jest ze studiem masażu, gdzie można się zrelaksować i uwolnić ciało od zbędnego napięcia.