Positive Beauty & Spa

Źródłowa 2/9, Kielce

Do 48% zniżki na Kurs masażu w Positive Beauty and Spa

Wybierz opcję
Promocja kończy się za:1 dzień 08:08:15

Wyróżniki

Kurs masażu, masaż dla par

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Kurs masażu klasycznego dla par

Lekcje masażu klasycznego dla par to propozycja dla osób, które chcą czerpać z korzyści masażu klasycznego, ale z różnych powodów nie chcą chodzić na masaż do gabinetu. Jest to też dobre rozwiązanie dla par, które chcą lepiej się poznać bądź sprawić przyjemność sobie lub drugiej osobie. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy możliwość nauki profesjonalnych technik masażu poprzez praktyczne zajęcia (teoria jest ograniczona do minimum). Zajęcia trwają około 6 godzin i biorą w nich udział dwie osoby oraz instruktor.

Kurs masażu bańką chińską dla par

Lekcje masażu bańką chińską dla par to propozycja dla osób, które chcą czerpać z korzyści masażu bańką chińską, ale z różnych powodów nie chcą chodzić na masaż do gabinetu. Jest to też dobre rozwiązanie dla par, które chcą lepiej się poznać bądź sprawić przyjemność sobie lub drugiej osobie. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy możliwość nauki profesjonalnych technik masażu poprzez praktyczne zajęcia (teoria jest ograniczona do minimum). Zajęcia trwają około 6 godzin i biorą w nich udział dwie osoby oraz instruktor.

Terminy ustalane są indywidualnie z każdą parą. Zajęcia prowadzone są w profesjonalnym gabinecie masażu. Po skończonych zajęciach otrzymujecie:

* pamiątkowy certyfikat,

* skrypt szkoleniowy, dzięki czemu zawsze możecie wrócić do nauki ze szkolenia,

* profesjonalne olejki do masażu, abyście mogli już po powrocie do domu z nich korzystać.

Warunki

Oferta dla osób powyżej 18 roku życia. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 535 518 497. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Groupon ważny tylko dla zakupionej opcji. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Positive Beauty & Spa

Positive Beauty & Spa to miejsce gdzie oferowane są usługi masażu, zabiegów kosmetycznych, podologii oraz stylizacji paznokci. Na miejscu pracują wykwalifikowani specjaliści, wykorzystujący wysokiej jakości kosmetyki oraz narzędzia. Wśród dostępnych usług warto wymienić m.in. hennę pudrową, peeling kawitacyjny, laminacja brwi, masaż gorącą czekoladą.