PortAventura Park

Avinguda Alcalde Pere Molas, s/n, Vila-Seca

2-dniowy bilet dla juniorów lub osób dorosłych do PortAventura Park i Ferrari Land w Hiszpanii (do -22%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

2 dni w PortAventura Park i Ferrari Land z szeroką ofertą atrakcji dla osób w różnym wieku i miłośników Formuły 1

O tej ofercie


2-dniowy bilet dla juniorów lub osób dorosłych do PortAventura Park i Ferrari Land w Hiszpanii


Szczegóły:

  • w cenie: 2-dniowy bilet do 2 parków rozrywki
  • dostęp do PortAventura Park i Ferrari Land tego samego dnia
  • kolejny 1-dniowy wstęp do PortAventura Park: pierwszy dzień zwiedzania musi pokrywać się z dniem wybranym na bilecie, dwa dni wstępu muszą być wykonane w odstępie 4 dni

PortAventura Park

W 6 strefach tematycznych znajdują się różnorodne atrakcje (od wysokiej kolejki górskiej do ekscytujących przejażdżek dedykowanych najmłodszym gościom), które mogą zaspokoić niemal każdy gust. Dzięki ponad 40 codziennym pokazom, szerokiej ofercie restauracyjnej oraz wielu sklepom z rękodziełem, można zabrać do domu liczne wspomnienia i pamiątki.

Ferrari Land

Ferrari Land to obowiązkowy przystanek dla wszystkich poszukiwaczy mocnych wrażeń odwiedzających tę okolicę. Miłośnicy historii mogą odkryć tajemnice marki i jej twórcy, Enzo Ferrari, a spragnieni adrenaliny mogą wskoczyć na Red Force. Kolejki górskie, wyścigi i ostre zakręty mogą przyspieszyć puls i sprawić, że goście poczują się niczym prawdziwi kierowcy F1.

Warunki

Groupon ważny do 08.01.2023 (wg kalendarza otwarcia i wybranego sezonu) i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Rezerwacji należy dokonać do 11.09.2022.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać dowolną liczbę grouponów. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon i nie łączy się z innymi promocjami
Realizacja:

  • Zrealizuj kupon na stronie Tixalia (https://groupon-poland.tixalia.com) zgodnie z instrukcjami (wprowadź kod bezpieczeństwa, kod kuponu i e-mail).
  • Bezpośredni dostęp: przejdź do bramek wejściowych z biletem lub QR. Dokument można pobrać na urządzenie mobilne lub wydrukować.
  • Groupon ważny do 08.01.2023 (wg kalendarza otwarcia i wybranego sezonu) i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Rezerwacji należy dokonać do 11.09.2022.
Dodatkowe informacje: 2-dniowy bilet do 2 parków umożliwia dostęp do PortAventura Park i Ferrari Land tego samego dnia oraz jeden dodatkowy całodniowy dostęp do PortAventura Park. Pierwszy dzień wizyty musi pokrywać się z dniem wybranym na bilecie, a dwa dni wstępu muszą być zrealizowane w ciągu 4 dni. Dzieci do lat 3 wchodzą bezpłatnie. Bilet Junior ważny dla dzieci w wieku 4-10 lat. Bilety dla dorosłych ważne w wieku 11-59 lat. Kalendarz i dostępne sezony można sprawdzić tutaj, godziny otwarcia i warunki dostępne są na stronie www.portaventuraworld.com/horarios-calendario.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

PortAventura Park

Zlokalizowany w Hiszpanii PortAventura World Parks & Resort to rodzinny kurort i wakacyjna miejscowość z parkiem wodnym i dwoma parkami rozrywki, w tym jednym poświęconym Ferrari. Do dyspozycji gości jest też pięć hoteli czterogwiazdkowych oraz jeden pięciogwiazdkowy, a także centrum konferencyjne, trzy pola golfowe i klub z bezpośrednim dostępem do plaży.

Obiekt położony jest w wyjątkowym miejscu, w samym sercu Costa Dorada, zaledwie godzinę drogi od Barcelony, nad brzegiem Morza Śródziemnego. Oferuje szeroką gamę zajęć odpowiednich do zorganizowania rodzinnych wakacji, weekendowego wypadu ze znajomymi lub wyjazdu firmowego.