zamknij
Do 20% zniżki od ceny sprzedaży na urodę i fajne aktywności z kodem TANIEJ. Jutro koniec.

Polskie Ranczo

Dworkowa 18, Bestwinka

Do 15% zniżki na: Kuchnia polska w Polskie Ranczo

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 50zł
Promo Code TANIEJ. Ends 27.9.
Użyj kodu
Ponad 50 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Atmosfera rodem z Dzikiego Zachodu – zostań prawdziwym kowbojem i jedz do syta

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
G
Guest
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
styczeń 3, 2022
Kupon był prezentem: solenizant był zachwycony (prezentacja jedzenia , jak i samo jedzonko), także uważam wybór za trafiony!! 👌👌👌👌

O tej ofercie

Uczta do syta dla 2 osób

Przystawka: sałatka piwna autorstwa słynnej restauratorki

Zupa: zupa z gwoździa (kociołek dla dwojga)

Danie: placki ziemniaczane z kwaśną śmietaną lub sosem grzybowym (do wyboru)

Deser: lody z gorącymi malinami

Napój: dzbanek wody z cytryną

Prezentowana oferta to wybrana uczta dla 2 osób, którą cieszyć się można w gronie bliskich lub rodziny.

Szczegóły:

  • rodzaj kuchni/potrawy: polska
  • oferta ważna: na miejscu

Warunki

Groupon można zrealizować na miejscu. Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 32 214 16 90. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Ostatnie zamówienie możliwe do godz. 20:00. Groupon nie obowiązuje w dniach: weekendy i święta. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Maks. liczba grouponów do wykorzystania na 1 stolik : 3. Liczba wizyt, podczas których należy wykorzystac groupon: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Maks. liczba osób na 1 rezerwację: 6. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Polskie Ranczo

Nie trzeba przemierzać oceanu i połowy Ameryki, aby poczuć powiew Dzikiego Zachodu. Wystarczy zarzucić lasso na serwowane przez Polskie Ranczo potrawy, wśród których pierwsze skrzypce grają steki. Skomponowane przez słynną w całym kraju restauratorkę menu jest owocem jej wizyty w restauracji. Dzięki temu kowboje przybijający do Polskiego Rancza mogą rozkoszować się stekiem z antrykotu bądź rostbefu, a istne rodeo smaków zafundują sobie, decydując się na rostbef na zimno z chrzanem i sosem tatarskim. Polskie wpływy są widoczne również w innych miejscach karty dań. Na kulinarnym horyzoncie apetycznie majaczy zatem peklowana golonka, pieczona karkówka czy pierogi.

Dania kuchni amerykańskiej i polskiej. Stek z rostbefu lub żeberka BBQ. 3- lub 4-daniowa uczta. To i wiele więcej czeka w restauracji Polskie Ranczo w Bestwince.