Dworkowa 18, Bestwinka

Do 28% zniżki na: Specjalność restauracji - stek w firmie Polskie Ranczo

Wybierz opcję
Ponad 30 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Głównym punktem uczty jest danie główne, którym mogą być medaliony z polędwicy, grillowany indyk lub schabowy na smalcu.

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
K
Katarzynatop reviewer
6 Oceny5 reviews
sierpień 15, 2020
Super jedzenie i super obsługa. Serdecznie polecam
M
Maciej
1 Oceny1 reviews
lipiec 18, 2020
Miła obsługa i wspaniałe mieęo

O tej ofercie

Wariant A: dania klasyczne

  • Zupa: Zupa z gwoździa (kociołek dla dwojga)
  • Grillowany indyk na soczewicy z warzywami i sosem serowym lub Świąteczny schabowy na smalcu, ziemniaki opiekane, kapusta zasmażana
  • Deser: Lody z gorącymi malinami
  • Napój: Dzbanek wody z cytryną

Wariant B: dania na lawie

  • Sałatka piwna
  • Medaliony z polędwicy polskiej na lawie (250 g), ziemniaki pieczone z masełkiem czosnkowym oraz z twarożkiem, zestaw surówek
  • Deser: Lody z gorącymi malinami

Dania kuchni amerykańskiej i polskiej? Stek z rostbefu lub żeberka BBQ? 3- lub 4-daniowa uczta? To i wiele więcej czeka w restauracji Polskie Ranczo w Bestwince. Prezentowana na stronie Groupon.pl oferta to wybrana uczta dla 2 osób, którą cieszyć się można w gronie bliskich lub rodziny. 

Warunki

Groupon można zrealizować na miejscu. Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 32 214 16 90. Ograniczona dostępność w weekendy. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpiaczający. Ostatnie zamówienie możliwe do godz. 20.00. W niedziele i święta brak możliwości wykorzystania. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 90 dniach. Limit grouponów na wizytę: 1. Maks. liczba grouponów do wykorzystania na 1 stolik : 1. Liczba wizyt, podczas których należy wykorzystac groupon: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Polskie Ranczo

Nie trzeba przemierzać oceanu i połowy Ameryki, aby poczuć powiew Dzikiego Zachodu. Wystarczy zarzucić lasso na serwowane przez Polskie Ranczo potrawy, wśród których pierwsze skrzypce grają steki. Skomponowane przez słynną w całym kraju restauratorkę menu jest owocem jej wizyty w restauracji. Dzięki temu kowboje przybijający do Polskiego Rancza mogą rozkoszować się stekiem z antrykotu bądź rostbefu, a istne rodeo smaków zafundują sobie, decydując się na rostbef na zimno z chrzanem i sosem tatarskim. Polskie wpływy są widoczne również w innych miejscach karty dań. Na kulinarnym horyzoncie apetycznie majaczy zatem peklowana golonka, pieczona karkówka czy pierogi.