Brak nowych powiadomień

Polskie Ranczo

Polsko-amerykańskie rodeo smaków: uczta dla 2 osób od 99,99 zł i więcej w restauracji Polskie Ranczo

Oferta niedługo się kończy!
Wybierz opcję

Wyróżniki

Restauracja przeszła rewolucję pod okiem słynnej restauratorki, w menu klasyki kuchni rodem z Dzikiego Zachodu oraz polskie specjały

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Szczegóły:

 • rodzaj kuchni: polsko-amerykańska
 • w ofercie uczta dla 2 lub 4 osób

Uczta 1:

 • przystawka: chleb ze smalcem i ogórkiem
 • zupa: cebulowa lub krem z pieczonych warzyw (do wyboru)
 • danie główne: żeberko BBQ z frytkami stekowymi i sałatką oczyszczającą lub grillowany indyk na soczewicy z sosem serowym i warzywami (do wyboru)
 • deser: deser lodowy z gorącymi malinami
 • napój: sok lub kawa lub herbata (do wyboru)

Uczta 2:

 • zupa: bulion wołowy z pierożkiem
 • danie główne: stek z rostbefu lub antrykotu (do wyboru, min. 350 g), ziemniak z masełkiem czosnkowym, sałatka oczyszczająca
 • deser: deser lodowy z gorącymi malinami
 • napój: sok lub kawa lub herbata (do wyboru)

Dania kuchni amerykańskiej i polskiej? Stek z rostbefu lub żeberka BBQ? 3 lub 4-daniowa uczta? To i wiele więcej czeka restauracji Polskie Ranczo w Bestwince. Prezentowana na stronie Groupon.pl oferta to wybrana uczta dla 2 lub 4 osób, którą cieszyć się można w gronie bliskich lub rodziny. Głównym punktem uczty jest danie główne, którym może być żeberko BBQ. stek z rostbefu lub antrykotu lub grillownay indyk. Na sam koniec, w obu wariantach, serwowany jest deser lodowy z gorącymi malinami, który dodatkowo osłodzi pobyt w Polskim Ranczo.

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent.  
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Restauracja ma prawo do odmowy realizacji oferty groupon w uzasadnionych przypadkach (święta, rezerwacja lokalu itp.) informując o tym gości w trakcie rezerwacji.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 32 214 16 90 z podaniem kodu zabezpieczającego z min.24-godz. wyprzedzeniem. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Polskie Ranczo

Nie trzeba przemierzać oceanu i połowy Ameryki, aby poczuć powiew Dzikiego Zachodu. Wystarczy zarzucić lasso na serwowane przez Polskie Ranczo potrawy, wśród których pierwsze skrzypce grają steki. Skomponowane przez słynną w całym kraju restauratorkę menu jest owocem jej wizyty w restauracji. Dzięki temu kowboje przybijający do Polskiego Rancza mogą rozkoszować się stekiem z antrykotu bądź rostbefu, a istne rodeo smaków zafundują sobie, decydując się na rostbef na zimno z chrzanem i sosem tatarskim. Polskie wpływy są widoczne również w innych miejscach karty dań. Na kulinarnym horyzoncie apetycznie majaczy zatem peklowana golonka, pieczona karkówka czy pierogi.

Polskie Ranczo

Restauracja, Amerykańska
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.