Polidens

Teatralna 10, Katowice

Pakiet stomatologiczny dla 1 osoby za 139,99 zł i więcej w gabinecie Polidens w Katowicach

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny URODA25. Termin: 29.3.
Użyj kodu

Wyróżniki

Okazja, by skontrolować stan swoich zębów, a także przywrócić im naturalną biel oraz wzmocnić szkliwo

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

 • specjalista wykonujący zabieg: higienistka stomatologiczna
 • skład pakietu:

  • skaling
  • polerowanie
  • piaskowanie
  • fluoryzacja
  • przegląd stomatologiczny

Skaling usuwa nagromadzony kamień nazębny, a jego uzupełnieniem jest piaskowanie, czyli zabieg z wykorzystaniem dentystycznego piasku, który oczyszcza zarówno rzucające się w oczy bruzdy, jak i niewidoczne przestrzenie międzyzębowe. Po nich następuje polerowanie i fluoryzacja, która remineralizuje i wzmacnia szkliwo, a tym samym zwiększa jego odporność na próchnicę.

Warunki

Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 789 071 522. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Realizacja grouponu możliwa od 01.09.2021. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 2. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Polidens

W zlokalizowanym w Katowicach gabinecie można kompleksowo zadbać o zęby dzięki fachowo przeprowadzanym zabiegom stomatologicznym. Na miejscu dostępne są usługi z dziedziny stomatologii estetycznej (wybielanie nakładkowe, biżuteria nazębna, usuwanie kamienia), zachowawczej (leczenie kanałowe, ekstrakcja zębów) oraz dziecięcej. Pacjenci mogą zdecydować się również na wstawienie implantu lub dopasowanie protezy.