zamknij
Użyj kodu APKA i uzyskaj do 25% zniżki. Dziś koniec. Niektóre oferty mogą być wykluczone z promocji.

Polidens

Teatralna 10, Katowice

Pakiet stomatologiczny dla 1 osoby za 139,99 zł i więcej w gabinecie Polidens w Katowicach

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Promo Code APKA. Ends 4.10.
Użyj kodu

Wyróżniki

Okazja, by skontrolować stan swoich zębów, a także przywrócić im naturalną biel oraz wzmocnić szkliwo

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
S
Sławomir
4 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
wrzesień 19, 2022
Polecam :) fachowo zrobiona robota ;) ,wszystko tłumaczone co będzie robione ;)
M
Michal
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
sierpień 30, 2022
Zabieg wykonany sprawnie, Pani informowała co w danym momencie robi i uprzedza czego się spodziewać. Generalnie nic nie bolało a efekt naprawdę wart zakupu. Zęby o wiele czystsze, brak kamienia i fluoryzacja ktora powinna wzmocnić żeby. Gorąco polecam
K
Klaudia
2 Oceny2 opinie
Rating of 4 out of 5 stars
lipiec 28, 2022
Ogólnie w porządku, ale hmm lekko boleśnie, byłam już wcześniej w innych gabinetach i wiem jak to wyglada.. po wizycie dziąsła po piaskowaniu i przód pod wargi w środku mocno zraniony i obolały … kamień usunięty dość szybko, wizyta przebiegła w ciszy.. W porównaniu do innego miejsca uważam, ze było bardzo niedelikatnie..
M
Marzena
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
maj 29, 2022
Szybko i profesjonalnie. Polecam
K
Krystian
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
maj 27, 2022
Rewelacja. Polecam
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

 • specjalista wykonujący zabieg: higienistka stomatologiczna
 • skład pakietu:

  • skaling
  • polerowanie
  • piaskowanie
  • fluoryzacja
  • przegląd stomatologiczny

Skaling usuwa nagromadzony kamień nazębny, a jego uzupełnieniem jest piaskowanie, czyli zabieg z wykorzystaniem dentystycznego piasku, który oczyszcza zarówno rzucające się w oczy bruzdy, jak i niewidoczne przestrzenie międzyzębowe. Po nich następuje polerowanie i fluoryzacja, która remineralizuje i wzmacnia szkliwo, a tym samym zwiększa jego odporność na próchnicę.

Warunki

Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 789 071 522. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Realizacja grouponu możliwa od 01.09.2021. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 2. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Polidens

W zlokalizowanym w Katowicach gabinecie można kompleksowo zadbać o zęby dzięki fachowo przeprowadzanym zabiegom stomatologicznym. Na miejscu dostępne są usługi z dziedziny stomatologii estetycznej (wybielanie nakładkowe, biżuteria nazębna, usuwanie kamienia), zachowawczej (leczenie kanałowe, ekstrakcja zębów) oraz dziecięcej. Pacjenci mogą zdecydować się również na wstawienie implantu lub dopasowanie protezy.