zamknij
Do 25% zniżki od ceny sprzedaży na urodę i fajne aktywności z kodem SUPER25. Jutro koniec.

PL Strefa - 4 lokalizacje

4 lokalizacji

Skok tandemowy w Lesznie, Gliwicach, Olsztynie i Elblągu z PL Strefa 4 lokalizacje

50+ kupionych
749 zł
Ponad 100 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Okazja, by przeżyć podniebną przygodę; emocjonujący skok spadochronowy pod opieką wykwalifikowanego instruktora

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
M
Mariusz
2 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
lipiec 21, 2022
Awasome place, awasome people.
O
Ola
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
lipiec 13, 2022
Obsługa klienta na wysokim poziomie
P
Piotr
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
październik 6, 2021
To był Niesamowity Dzień Najskrytsze Marzenie SKOK ZE SPADOCHRONEM 🙈( fakt że są przeciwności losu i z powodu kapryśnej pogody musiałem bo przełożyć o tydzień) No ale jest. Ciepło, słonecznie, bezwietrznie RAJ🙉 Miejsce-lepszego nie można sobie wymarzyć Ekipa- tak miłej atmosfery nie znsjdziesz NIGDZIE We wszystkim pomogą, doradzą, wesprą przy chwili gdy zastanaeiasz się czy aby napewno jesteś gotów by... 🙊? Podchodzi mój instruktor Sebastian (nie znam bardziej miłego i koleżeńskiego faceta😊) wybieracie Skafander, zakładasz uprząż, instruuje Cię co pokolei masz zrobić jak się przygotować, pyta o zdrowie, samopoczucie, czy już kiedyś skakałem? No i zaczęło sie Samolot Wszyscy siedzą koło siebie, uśmiechy na twarzach że to już, już za chwilę... Przez 10 min wznosimy się na wysokość 4000 m podziwiając pejzarze z takiej wysokości nawet nie wiadomo o czym myśleć..? Otwierają sie drzwi i co kilka sekund jeden po drugim skoczkowie wyskakują z samolotu Nadeszła Moja, nasza kolej pytanie Sebastiana "czy wszystko w porzątku"no i skok... ... Bezpieczne lądowanie, przybicie piątki, wspólne zdjęcie. To co było po opuszczeniu samolotu to pominąłem. Tego nie da się opowiedzieć🙉 Było tak niesamowicie że to poprostu trzeba przeżyć!!! Dziękuję Całej Ekipie StrefyPL, Sebastianowi bo po tym co przeżyłem to nie był mój ostatni SKOK🙈 Di zobaczenia w Maju Jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI Gorąco pozdrawiam👍👍👍
G
Guest
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
wrzesień 15, 2021
Super przeżycie. Gorąco polecam
P
Paula
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
wrzesień 10, 2021
Cudowne doświadczenie! Boguś to świetny instruktor ! Polecam !
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

 • w ramach oferty:
  • przygotowanie, szkolenie do skoku wykonane przez profesjonalnego instruktora,
  • kombinezon i okulary na czas skoku,
  • 15-minutowy lot widokowy z wysokości 4000 metrów,
  • 60 sekund swobodnego spadania z prędkością 220 km/h,
  • ok. 8-10 minuty lotu na otwartej czaszy spadochronu.
 • dodatkowo w ramach oferty z filmem:
  • nagranie ze skoku wykonywane jest przez dodatkową osobę – kamerzystę
  • kamerzysta towarzyszy od momentu szkolenia do otwarcia czaszy spadochronu.
  • materiał video ze skoku oraz zdjęcia (ok. 250) zmontowane zostaną przez profesjonalnego montażystę i dostarczone na pendrivie lub w formie linku do pobrania.

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj online https://manifest.plstrefa.pl/rezerwacja z podaniem danych osobowych. Rezerwacji należy dokonać z terminem nie przekraczającym tygodnia od preferowanej daty skoku. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Skoki realizowane będą w piątki w Elblągu, Lesznie i Gliwicach, w czwartki w Olsztynie. Strefa PL ma prawo odmówić wykonania skoku w przypadku, gdy występują jakiekolwiek przeciwwskazania wynikające ze złego stanu zdrowia, waga pasażera przekracza 110 kg, pasażer znajduje się pod wpływem alkoholu lub jakichkolwiek środków odurzających, występują inne czynniki zagrażające zdrowiu i bezpieczeństwu pasażera lub członków załogi. Realizacja uzależniona jest od warunków pogodowych. Tel kontaktowy. 602 557 757 (Gliwice), lub 793 155 580 (Elbląg, Leszno, Olsztyn). Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 3. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 12 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

PL Strefa - 4 lokalizacje

Chodzenie z głową w chmurach nie musi być oderwane od rzeczywistości. Swoisty podniebny spacer oferuje firma PL Strefa, która specjalizuje się w skokach spadochronowych. Doświadczeni i wykwalifikowani instruktorzy towarzyszą swoim podopiecznym w skoku z 4000 m nad ziemią. Zainteresowani mogą uwiecznić swoje doświadczenie dzięki usłudze wideofilmowania.