Na wynos i z dostawą

Pizzeria Nowohucka

2 lokalizacji

Dowolna pizza 30 cm (od 19,99 zł) lub 40 cm (od 38,99 zł) na wynos i z dostawą z Pizzerii Nowohucka – 2 lokale (do -46%)

Wybierz opcję
Ponad 50 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

W menu np. pizza Janosik z żurawiną, oscypkiem i bekonem, Fresca z mozzarellą i bazylią, Huta z kurczakiem, bekonem, salami i pomidorami

O tej ofercie

Na wynos lub z dostawą
Skorzystaj z tej oferty przy składaniu następnego zamówienia na wynos lub z dostawą z tej restauracji.

Szczegóły:

  • rodzaj kuchni: włoska
  • skład oferty: dowolna pizza 30 lub 40 cm
  • wyłączenia: pizza Kumpir, Frutti Di Mare, Chorizo, Siciliana
  • menu
  • godziny otwarcia: pon., sob.: 12:45-22:15, wt,-pt.: 11:45-22:15, niedz.: 12:45-21:00
  • oferta ważna na wynos lub z darmową dostawą w promieniu 3,5 km od obu pizzerii

Warunki

Groupon można zrealizować na wynos i z dostawą. Groupon nie obejmuje pizzy Kumpir, Frutti Di Mare, Chorizo, Siciliana. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 882 617 569 (Osiedle Wandy), 606 465 916 (Osiedle Piastów). Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Dostawa w promieniu 3,5 km od obu pizzerii. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 2 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Pizzeria Nowohucka

Zlokalizowane w Krakowie na Osiedlu Wandy i Piastów restauracje specjalizują się w przygotowywaniu dań rodem ze słonecznej Italii. Pizzeria Nowohucka stara się spełnić wymagania swoich klientów wypiekając pizze skrojone na różnorodne potrzeby. Dzięki temu w menu znaleźć można zarówno klasyczną margheritę, wegetariańską Łąkę, rybną Rybitwę, mięsną Hutę lub ostrą pizzę Chorizo.