Piwne Spa Warszawa

ul. W.K. Roentgena 16, Warszawa

Łaźnia piwna, romantyczny rytuał dla par, kąpiel w mleku i więcej w Piwnym Spa Warszawa (do -13%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Nietypowy sposób na relaks podczas kąpieli, a przy okazji możliwość pielęgnacji skóry i harmonizacji funkcji całego organizmu

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

 • w ofercie day spa do wyboru:
  • Łaźnia Piwna dla 1 lub 2 osób
  • Łaźnia Winna dla 1 lub 2 osób
  • Kameralne spa dla dwojga
  • Romantyczny rytuał winoterapii dla par
  • Kąpiel Kleopatry w mleku lub kąpiel Afrodyty w winie dla 2 lub 3 osób
  • Kąpiel szlachcica
 • czas trwania: od 1,5 do 3 godz. (w zależności od opcji)

 • dodatkowe informacje o seansach dostępne są na stronie www.spapiwne.pl

Łaźnia Piwna

seans obejmuje: saunowanie Infrared, piwny peeling pleców, odżywczą kąpiel piwną w drewnianej balii połączoną z poczęstunkiem swojskim jadłem i degustacją kuflem pysznego czeskiego piwa – do wyboru również w wersji 0%, sielski relaks na łóżku wyściełanym słomą. Dopełnieniem seansu w Łaźni Piwnej jest relaksacyjny masaż twarzy i głowy zakończony piwną maseczką Saela oraz kremem z tej samej serii kosmetyków naturalnych. Efekt piwnej kąpieli: działa odprężająco i regenerująco na organizm. W czasie kuracji skóra korzysta z bogactwa minerałów, protein, aminokwasów , witamin z grupy B i antyoksydantów. Skóra staje się jędrna i mocno nawilżona.

Łaźnia Winna

seans obejmuje: saunowanie Infrared, winny peeling pleców, odżywczą kąpiel winną w drewnianej balii połączoną z degustacją czerwonego wina – do wyboru również w wersji 0%, sielski relaks na łóżku wyściełanym słomą. Dopełnieniem seansu w Łaźni Winnej jest relaksacyjny masaż twarzy i głowy zakończony winną maseczką oraz kremem z tej samej serii kosmetyków naturalnych. Efekt winnej kąpieli: działa relaksacyjnie , nawilżająco oraz silnie antyoksydacyjnie na skutek przeciwrodnikowego działania polifenoli winnych zawartych w skórkach czerwonych winogron.

Romantyczny Rytuał Winoterapii dla Par (3 godz.)

idealny na romantyczny wieczór lub rocznicę - przepełniony cudownym aromatem seans przeznaczony dla Par, który stanowi doskonałą metodę relaksacyjną i odmładzającą. Zawarte w winie polifenole (przede wszystkim Resweratrol), wykazują działanie przeciwutleniające, przeciwzapalne i kardioochronne. Rytuał, to kilkuetapowy seans, obejmujący saunowanie, 40 min relaksacyjne masaże ciała olejkiem winnym z czerwonych winogron, po którym wykonywany jest winny peeling obejmujący całe ciało. Kolejny etap stanowi odprężająca-aromatyczna wspólna kąpiel w drewnianej balii z zastosowaniem ekstraktu z czerwonego wina bezalkoholowego, po której wykonywany jest zabieg Wine Body Wrap – czyli bogata w polifenowe winne, odmładzająca i naprawcza maska na całe ciało. Rytuał kończy romantyczny relaks na łóżkach wyściełanych słomą oraz masaże twarzy, szyi i dekoltu z maseczką z czerwonych winogron.

Pakiet Kobieta w Piwnym Spa (2 godz.)

obejmuje seans Łaźni Winnej + relaksacyjny masaż ciała z elementami masażu szklanymi kulami, winny peeling pleców, kosmetyczny/relaksacyjny/ujędrniający masaż twarzy, szyi i dekoltu, zakończony regenerującą maską na na bazie chmielu oraz kremem z Neodermylem.

Pakiet Mężczyzna w Piwnym Spa (2 godz.)

obejmuje seans Łaźni Piwnej + relaksacyjny masaż ciała z elementami masażu bambusem, piwny peeling pleców, relaksacyjny masaż twarzy i głowy zakończony regenerującą maską na na bazie chmielu oraz piwnym kremem.

Kąpiel Kleopatry - w mleku lub Kąpiel Afrodyty - w winie ( 2-2,5 godz.)

Kąpiel Kleopatry to oferta dla 2 lub 3 osób - seans stworzony z myślą o Kobietach, obejmujący saunowanie, 15-20 min masaż relaksacyjny pleców, peeling solny całego ciała (jeżeli skóra jest świeżo po depilacji lub posiada mikrourazy wykonujemy peeling owocowy), ceremonię kąpielową w mleku z olejem migdałowym i płatkami kwiatów podczas której degustujemy lampkę czerwonego wina wytrawnego, odpoczynek na łóżku wyściełanym słomą, podczas którego wykonywany jest delikatny, kosmetyczny masaż twarzy zakończony odżywczo-nawilżającą mleczną maseczką. Efekt mlecznej kąpieli: głęboki relaks i odprężenie. Dzięki zawartości kwasu mlekowego skóra staje się elastyczna, głęboko nawilżona. Kąpiel Afrodyty, to oferta dla 2 lub 3 osób - seans stworzony z myślą o Kobietach, obejmujący saunowanie, 15-20 min masaż relaksacyjny pleców, peeling różany całego ciała, ceremonię kąpielową w ekstrakcie z wina czerwonego z płatkami kwiatów oraz z poczęstunkiem lampką czerwonego wina wytrawnego, odpoczynek na łóżku wyściełanym słomą, podczas którego wykonywany jest delikatny, kosmetyczny masaż twarzy zakończony odżywczo-nawilżającą maseczką polifenolową. Efekt winnej kąpieli: głęboki relaks i odprężenie. Dzięki zawartości polifenoli winnych wzmożona zostaje produkcja kolagenu a resweratrol zawarty w skórkach czerwonych winogron, ze względu na właściwości przeciwstarzeniowe poprawia jej elastyczność i intensywnie nawilża.

Kąpiel Szlachcica 2 godz. /2 os

oferta dla 2 osób-seans stworzony z myślą o Mężczyznach, obejmujący saunowanie, peeling winny pleców, 15 min masaż relaksacyjny pleców, ceremonię kąpielową z zastosowaniem ekstraktu z czerwonego wina bezalkoholowego, odpoczynek na łóżku wyściełanym słomą, podczas którego wykonywany jest masaż twarzy i głowy-zakończony regenerującą maską z czerwonych winogron oraz degustacją lampki wina czerwonego. Zawarte w winie polifenole – przede wszystkim resweratrol – obniżają poziom wolnych rodników i wzmacniają włókna kolagenu.

Kameralne Spa dla Dwojga (2,5 godz.)

romantyczny seans dla Pary w Łaźni Piwnej - obejmujący relaks w saunie, piwny peeling pleców, wspólną kąpiel piwną w drewnianej balii, połączoną z degustacją złotego trunku serwowanego wraz ze swojskim jadłem, romantyczną muzykę oraz relaks przy świecach połączony z wypoczynkiem na słomie. W trakcie seansu wykonywane są również 40 minutowe relaksacyjne masaże ciała oraz masaż twarzy (dla Niej ) z użyciem szklanych kup - zakończony maseczką i kremem z serii piwnych kosmetyków i masaż twarzy i głowy (dla Niego)

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 730 900 711. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 180 dniach. Groupon ważny przez 2 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Piwne Spa Warszawa

Zlokalizowane na warszawskim Ursynowie spa to oryginalne miejsce na mapie miasta, które oferuje swym gościom relaks w nietypowej formie. W Piwnym Spa można oddać się seansom w łaźni piwnej wywierającej pozytywny wpływ na cały organizm, wypoczynek psychiczny, rozluźnienie mięśni, stan cery i włosów. Klienci mają również do wyboru łaźnie winne, rytuały winoterapii, kąpiele w mleku oraz innego rodzaju zabiegi upiększające (np. Face Lifting Massage, peeling solny pleców, maska torfowa) i masaże.

Więcej informacji na Facebooku.