zamknij
Do 15% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem WRZESIEN. Jutro koniec.

Pitstop Autodiagnoza

pl. Piastów 6a, Gliwice

Ozonowanie, serwis klimatyzacji z uzupełnieniem czynnika i więcej w Pitstop Autodiagnoza

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Promo Code WRZESIEN. Ends 29.9.
Użyj kodu

Wyróżniki

Okazja, by zadbać o sprawne działanie klimatyzacji oraz zwiększenie komfortu podróżowania nie tylko w upalne dni

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
M
Michał
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
styczeń 12, 2022
Wszystko szybko , sprawnie i rzetelnie. Polecam.
D
Damian
2 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
październik 6, 2021
Szybko fachowo polecam
K
Klaudia
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
wrzesień 18, 2021
Pełny profesjonalizm, polecam!
M
Marcin
5 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
sierpień 10, 2021
Zdecydowanie polecam!!! Pełen profesjonalizm
G
grzegorz
2 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
sierpień 9, 2021
Korzystałem z wielu gruponów w tej kategorii ale ten warsztat zdecydowanie polecam!!! Pełen profesjonalizm. Właściciel budzi pełne zaufanie i wie co robi , co nie zawsze mogłem powiedzieć po wizytach w takich miejscach.
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

  • w ofercie do wyboru:
    • ozonowanie klimatyzacji oraz wnętrza pojazdu
    • serwis klimatyzacji z napełnianiem czynnika chłodniczego z opcjonalną usługą wymiany filtra (filtr za dopłatą na miejscu)
  • rodzaj czynnika: R134a

Warunki

Oferta obejmuje tylko następujące pojazdy: samochody osobowe do 2,5 T (zalecana wymiana filtra kabiny). Oferta obejmuje czynnik chłodniczy R134a (rodzaj czynnika chłodniczego jest określany przez producenta pojazdu). Dodatkowa opłata za każde dodatkowe 100 g czynnika w wysokości 30 zł. Groupon nie obejmuje naprawy klimatyzacji. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 697 254 218 (Gliwice), 797 867 449 (Katowice). Przed nabiciem czynnika wymagane jest sprawdzenie szczelności układu chłodniczego. Zgodnie z obowiązującym prawem (Dz.U. 2015 poz. 881) usługa uzupełnienia układu klimatyzacji może być wykonana tylko w przypadku sprawnego układu. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 2 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

Pitstop Autodiagnoza

Szybkość, solidność w połączeniu z precyzją i indywidualnym podejściem do klienta charakteryzują katowicki i gliwicki serwis. Mechanicy pracujący w warsztacie mają za sobą wieloletnie doświadczenie, co ma szczególne znaczenie przy wymianie hamulców, naprawie zawieszenia czy też uzupełnianiu poziomu płynów eksploatacyjnych. Niestraszna jest im także wymiana rozrządu czy też serwis klimatyzacji.