Piotr Wróbel - Chiropraktyk/Masażysta

Kobielska 19/8, Warszawa

Masaż klasyczny-leczniczy lub chiropraktyka w Piotr Wróbel - Chiropraktyk/Masażysta (do -39%)

Wybierz opcję
Do 10% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod: RELAKS25. Ważny do 29.5.
Użyj kodu
Ponad 20 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Zabiegi pomagające w schorzeniach przewlekłych, odniesionych kontuzjach oraz dyskomforcie nabytym w codziennym trybie życia

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • specjalista wykonujący zabieg: chiropraktyk
  • masaż jest wykonywany przez osobę niesłyszącą posługującą się językiem migowym PJM; masażysta korzysta z aparatu słuchowego
  • skład oferty: masaż klasyczny-leczniczy lub chiropraktyka

Chiropraktyka oraz masaż klasyczny-leczniczy mogą być skutecznymi metodami łagodzenia bólu i poprawy ogólnego samopoczucia.

Chiropraktycy zajmują się diagnozowaniem i leczeniem zaburzeń układu mięśniowo-szkieletowego, stosując techniki manualne oraz ćwiczenia rehabilitacyjne.

Masaż klasyczny-leczniczy natomiast może pomóc złagodzić napięcia mięśniowe i zredukować ból poprzez stymulowanie krążenia krwi i limfy w organizmie. Nie należy lekceważyć bólu i regularnie dbać o siebie, korzystając z profesjonalnej pomocy, aby zachować zdrowie i komfort w codziennym życiu.

Warunki

Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj online https://zarejestrowani.pl/w/jF85Tx0VosVXOOe2-vhSOg/?fbclid=IwAR1rY3VIyuDsWDGcImLkebSZ7twb0heFckWhYttITO5A5ErtUZfXuUts4-k. W polu "Miejsce zamieszkania (ulica, kod, miasto)" należy wpisać KOD ZABEZPIECZAJĄCY. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1.

Piotr Wróbel - Chiropraktyk/Masażysta

W tym warszawskim gabinecie skorzystać można z profesjonalnych usług doswiadczonego fizjoterapeuty oraz chiropraktyka. Specjalizuje się w chiropraktyce, terapii manualnej, masażu, treningach personalnych, stawianiu baniek ogniowych i bezogniowych. Fizjoterapeuta jest osobą niedosłyszącą - bez trudu porozumiewa się z osobami z dysfunkcją słuchu, jak i osobami słyszącymi.