Piękna Beauty Room

Szkolna 19, Bielsko-Biała

Masaż próżniowy na wybraną partię ciała w Piękna Beauty Room

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Promo Code DUO20. Ends 5.12.
Użyj kodu

Wyróżniki

Sposób na zmniejszenie nadmiernej ilości tkanki tłuszczowej z wybranych partii ciała, wymodelowanie sylwetki oraz redukcję cellulitu

O tej ofercie

Szczegóły:

  • rodzaj zabiegu: masaż próżniowy
  • partie ciała do wyboru: brzuch, uda, pośladki, boczki
  • czas trwania: ok. 40 minut

Masaż próżniowy jest niechirurgicznym zabiegiem rzeźbienia ciała, redukcji miejscowej otyłości i cellulitu. Dzieje się tak, gdyż aparat wykorzystywany w trakcie zabiegu działa jednocześnie na tkankę podskórną i skórę za pomocą podciśnienia i masażu – doprowadza do poprawy krążenia limfy i krwi, usunięcia toksyn z organizmu, rozbicia tłuszczu oraz zwiększenia metabolizmu.

Warunki

Dodatkowa opłata za kostium do zabiegu (opłata uiszczana na miejscu) w wysokości 100 zł. Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 530 666 272. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 180 dniach.

Piękna Beauty Room

Zlokalizowany w Bielsku-Białej salon to miejsce relaksu i odpoczynku. Tutejszą specjalnością są zabiegi upiększające oraz poprawiające samopoczucie. Klienci mają do wyboru przede wszystkim wyszczuplające i redukujące cellulit masaże próżniowe oraz lifting twarzy. Ofertę dopełnia stylizacja oprawy oczu (np. lifting rzęs, laminacja brwi) oraz paznokci (np. malowanie hybrydowe), w tym pielęgnacja stóp.