zamknij
Do 20% zniżki od ceny sprzedaży na urodę i fajne aktywności z kodem SRODA. Dziś koniec.

Perfect Shine

Okrężna 15, Bieruń

Do 50% zniżki na: Czyszczenie tapicerki w firmie Perfect Shine

Wybierz opcję

Wyróżniki

Usługi wykonujemy za pomocą najwyższej jakości niemieckiego sprzętu oraz markowej chemii, która wyczyści nawet najgłębsze zabrudzenia

O tej ofercie

Groupon wartościowy na usługi czyszczenia tapicerki świadczone przez Perfect Shine

Oferta dotyczy grouponu wartego 200 zł do wykorzystania na usługi czyszczenia tapicerki samochodowej i meblowej, świadczone przez firmę Perfect Shine.

Usługi wykonujemy przy pomocy nowoczesnego sprzętu marki Kärcher oraz niemieckiej chemii renomowanego producenta.

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj e-mail biuro@perfectshine.pl. Minimalna wartość zamówienia wynosi 300 zł. Usługi świadczone są w Bieruniu przy ulicy Okrężnej 15. W przypadku usług świadczonych w domu klienta, doliczona zostanie opłata w wysokości 2 zł za każdy kilometr dojazdu. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Perfect Shine

Jesteśmy lokalną firmą zajmującą się czyszczeniem tapicerki samochodowej oraz meblowej. Usługi wykonujemy za pomocą najwyższej jakości niemieckiego sprzętu oraz markowej chemii, która wyczyści nawet najgłębsze zabrudzenia.

Usługa wykonywana jest w domu klienta bądź w siedzibie naszej firmy.