Perfect Look Clinic – Salony Beauty

42 lokalizacji

399 zł za 5 zabiegów depilacji laserowej linii bikini lub karta podarunkowa warta 600 zł i więcej w Perfect Look Clinic

Wybierz opcję
Ponad 60 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

W ramach oferty można pozbyć się niechcianego owłosienia linii bikini lub zakupić inne dowolne zabiegi korzystając z karty podarunkowej

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

 • oferta obejmuje usługę depilacji linii bikini w 42 salonach między innymi we Wrocławiu, w Sosnowcu, Olsztynie, Gdańsku, Piasecznie, Pruszkowie,Krakowie, Szczecinie, Radomiu lub kartę podarunkową na inne zabiegi w 2 wariantach do wyboru lub kartę podarunkową na inne zabiegi w 2 wariantach do wyboru:

  • 5 x depilacja linii bikini (399 zł) lub 600 zł na inne wybrane usługi
  • 10 x depilacja linii bikini (799 zł) lub 1200 zł na inne wybrane usługi

Jeśli chcesz skorzystać z oferty depilacji wąsik w salonach Perfect Look Clinic wejdź tu.

Jeśli chcesz skorzystać z oferty depilacji pachy w salonach Perfect Look Clinic wejdź tu.

Jeśli chcesz skorzystać z oferty depilacji broda w salonach Perfect Look Clinic wejdź tu.

Jeśli chcesz skorzystać z oferty depilacji całe nogi w salonach Perfect Look Clinic wejdź tu.


Depilacja laserowa – linia bikini – Silk Body

Depilacja laserowa polega na usuwaniu niechcianego owłosienia za pomocą wiązki lasera. W trakcie takiego zabiegu wiązka światła lasera przenika w głąb włosa poprzez melaninę̨ – barwnik zawarty w mieszku włosowym. Zostaje ona pochłonięta, co prowadzi do zniszczenia cebulki włosa wraz z jej korzeniami. Dzięki temu, włosy tracą możliwość ponownego wzrostu.

Partie ciała do wyboru:

 • linia bikini (ok. 30 min)

Laser Coolite Pro/Evo uznawany jest za jeden z najbardziej innowacyjnych urządzeń na rynku. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii światłowodów, które służą do transmisji energii świetlnej, można uzyskać niezwykle dużą skuteczność w zabiegu trwałej fotoepilacji. Nowoczesny układ chłodzenia pozwala zachować wysoką wydajność i sprawia, że urządzenie może pracować nieprzerwanie.

Etapy zabiegu:

 • Ankieta przedzabiegowa – wstępem do każdego zabiegu przeprowadzanego w gabinecie jest wypełnienie przez klienta/klientkę ankiety przedzabiegowej. Dzięki niej można poznać oczekiwania klientów, jak i szczegółowo poinformować o wszelkich aspektach dot. danego zabiegu
 • Dokładne ogolenie miejsca zabiegu – ten krok ma na celu zapewnić łatwy dostęp wiązki lasera do cebulki włosa, gdzie wchodzi w reakcję z melaniną (barwnikiem w mieszku włosowym). Zostaje ona pochłonięta, co prowadzi do trwałego zniszczenia cebulki włosa wraz z jej korzeniami.
 • Nałożenie żelu – kosmetolog podczas zabiegu wykonuje szybkie, płynne i krótkie ruchy, nałożenie żelu ma na celu ułatwić usunięcie głowicy po partii ciała, na której wykonywany jest zabieg.
 • Proces depilacji laserem
 • Po zabiegu na obszar zabiegowy należy nakładać preparaty łagodzące (np. Bepanthen)

Zalety zabiegu:

 • brak wrastających włosków (zdarza się̨ to przy innych metodach depilacji jak np. wosk lub maszynka)
 • oszczędność czasu przeznaczonego na golenie
 • poprawa komfortu życia codziennego
 • pozbycie się̨ owłosienia (oczywiście przy wykonaniu serii zabiegów + zabieg przypominający po upłynięciu roku po zakończonej serii)

Przeciwwskazania:

 • ciąża oraz karmienie piersią
 • świeża opalenizna
 • choroby skóry takie jak bielactwo czy łuszczyca
 • z zabiegu depilacji laserowej należy zrezygnować podczas stosowania kremów i maści z retinolem, witaminą A i E, jak również ziół i leków fotouczulających

Zalecenia przedzabiegowe:

 • nie należy opalać się przed planowanym zabiegiem
 • należy zrezygnować ze stosowania środków złuszczających i kremów do depilacji oraz trzeba zaprzestać jakichkolwiek metod depilacji tj. usuwania włosków wraz z cebulką
 • włoski w miejscu wybranym do depilacji powinny być zgolone 1 dzień przed wizytą
 • należy zrezygnować ze stosowania kremów i maści z retinolem, kosmetyków z kwasami oraz zawierających witaminę A i C w miejscu depilowanej powierzchni na około miesiąc przed zabiegiem
 • trzeba odpowiednio wcześniej odstawić leki fotouczulające (w tym doustne leki z retinoidami) oraz niektóre zioła np. dziurawiec
 • Rekomendowana liczba zabiegów: 6

Warunki

Groupon ważny do 31.12.2023 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: oferta nie łączy się z innymi promocjami.
Realizacja: aby zrealizować groupon należy okazać go na urządzeniu mobilnym lub w wersji wydrukowanej w wybranym salonie. Klient/ka po otrzymaniu/zakupieniu grouponu powinna się skontaktować z wybranym przez siebie salonem (telefonicznie, SMS-owo, mailowo lub poprzez Messenger) i umówić się na wizytę w celu wyboru/realizacji zabiegu w salonie.
Klient ma możliwość wykorzystania grouponów jako kart podarunkowych również na inne wybrane zabiegi w salonach Perfect Look Clinic, o wartościach odpowiednio 600 zł i 1200 zł zgodnie z ofertą Groupon.
Dodatkowe informacje: Kontakt dla klienta oraz reklamacje na stronie: perfectlook.clinic/kontakt. Groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Perfect Look Clinic – Salony Beauty

Prowadzone na terenie kilkudziesięciu miast Polski salony, oferują swoim klientom bogaty wybór zabiegów kosmetycznych i pielęgnacyjnych. Gabinety Perfect Look wyposażone są w nowoczesny sprzęt, wykorzystujący sprawdzone jak i nowatorskie technologie kosmetyczne i medyczne. Uzupełnieniem oferty są wysokiej jakości kosmetyki oraz preparaty markowych producentów. Wśród dostępnych usług wymienić można m.in. depilację laserową, woskiem, hennę brwi i rzęs, presoterapię, masaż Kobido, mezoterapię bezigłową, nanobrazję, karboksyterapię.