Perfect Lashes

ul. Rosy Bailly 1B lok.5, Warszawa

Depilacja pastą cukrową wybranej partii ciała w Perfect Lashes (do -27%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Depilacja pozwala pozbyć się zbędnego owłosienia na kilka tygodni, a zabieg pastą cukrową szczególnie polecany jest osobom z delikatną skórą

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • partie ciała (w zależności od opcji): wąsik, pachy, brzuch, cała twarz, uda lub łydki, całe ręce, całe nogi, bikini klasyczne, bikini francuskie, bikini brazylijskie, bikini + łydki + pachy + przedramiona lub brzuch
  • typ depilacji: wosk cukrowy

Warunki

Oferta przeznaczona tylko dla nowych klientów. Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 571 802 130. Oferta skierowana do kobiet. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1.

Perfect Lashes

Zlokalizowany na warszawskim Bemowie salon oferuje swoim klientkom możliwość podkreślenia urody i dodanie głębi spojrzeniu. Specjalnością Perfect Lashes jest przedłużanie i zagęszczanie rzęs rożnymi metodami, od 1:1 do nawet 5D oraz depilacja. Dodatkowa możliwość uzupełnienia zabiegu po kilku tygodniach daje okazję, by dłużej cieszyć się efektem.