Brak nowych powiadomień

Perfect 4 Wheels Auto Detailing

Narcyzowa 31, Częstochowa

Renowacja lamp (104,99 zł), czyszczenie tapicerki skórzanej (199,99 zł) i inne w Perfect 4 Wheels Auto Detailing (-30%)

Oferta ograniczona czasowo!
Do -30%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Profesjonalne usługi detailingowe, które pozwolą cieszyć się czystym i zadbanym samochodem

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie


Szczegóły:

Renowacja lamp (2 szt.) - renowacja reflektorów, coś więcej niż tylko i wyłącznie polerowanie. Usuwana jest uszkodzona powierzchnia plastiku, a następnie uzupełniana nową warstwą polipropylenu. Na koniec zabezpieczony jest klosz dedykowaną powłoką polimerową lub ceramiczną. W ten sposób wykonana renowacja lamp sprawi nie tylko, że reflektory będą wyglądać jak nowe, ale również będą zabezpieczone przed ponownymi uszkodzeniami na długie lata.

Niewidzialna wycieraczka – wszystkie szyby - jest to specjalna powłoka hydrofobowa na szyby, dzięki której przy pewnej prędkości jazdy woda jest odprowadzana z szyby bez konieczności używania wycieraczek. Wystarczy pęd powietrza wpadający na szybę, który spycha krople z jej powierzchni.

Czyszczenie tapicerki skórzanej - profesjonalnie czyszczenie skóry, a następnie impregnacja wysokiej jakości preparatami na bazie kwarcu (SiO2), który jest składnikiem powłok ceramicznych. Tapicerka pozostaje miękka i miła w dotyku. Właściwości hydrofobowe zapobiegają przyjmowaniu przebarwień, brudu i płynów. Taki zabieg zapewnia ochronę przed działaniem promieniowania UV, które odpowiada na przebarwienia i starzenie skóry.

Czyszczenie tapicerki skórzanej obejmuje:

  • 2 fotele,
  • kanapę,
  • podłokietniki,
  • odkurzanie wnętrza.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent. 
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Godziny otwarcia: pon. - pt. 10:00 - 17:00 sob. 10:00 - 14:00
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 783 443 486 z podaniem kodu zabezpieczającego.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Perfect 4 Wheels Auto Detailing

Działające na terenie Częstochowy studio oferuje rozmaite usługi z zakresu czyszczenia, renowacji oraz zabezpieczania samochodów. Doświadczona kadra specjalistów wykonuje takie usługi jak m.in. korekta lakieru, renowacja reflektorów, mycie detailingowe, czyszczenie tapicerki skórzanej, Oprócz tego, klienci mogą zdecydować się na usuwanie otarć parkingowych oraz głębokich rys.