ul. Gen. Wiktora Thommee 10 05-102, Nowy Dwór Mazowiecki

Parking Modlin: 1-3 dni postoju za 39 zł i więcej opcji

Wybierz opcję
Ponad 20 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Zlokalizowany zaledwie 3 minuty od lotniska Modlin parking umożliwia pozostawienie samochodu na czas wyjazdu w strzeżonym miejscu

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
M
Mariuszhelpful reviewer
3 Oceny1 reviews
wrzesień 1, 2021
Opcja z transferem "na lotnisko" nie obejmuje powrotnego transferu z lotniska - i za to trzeba dodatkowo zapłacić 15 zł. Człowiek oczekuje, że usługa jest kompletna a tu jednak wciskanie kitu i nie ma przez to żadnych oszczędności.
replied
View Comment +

O tej ofercie

Szczegóły:

  • rodzaj parkingu: na powietrzu
  • usługa transferu z i na lotnisko możliwa za dodatkową opłatą 15 zł
  • odległość od lotniska: ok. 3 min
  • całodobowa ochrona i nowoczesny monitoring

Warunki

Dodatkowa opłata za transfer z i na lotnisko w wysokości 15 zł. 1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 579 966 066. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Groupon ważny przez 1 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Parking Modlin

Możliwość pozostawienia samochodu na czas urlopu lub wyjazdu służbowego to wygodne i bezstresowe rozwiązanie, które oferuje Parking Modlin. Miejsce to wyróżnia dogodna lokalizacja (ok. 3 min od lotniska), która umożliwia szybki transfer realizowany przez dobrze znających lotnisko pracowników. Dodatkowym atutem jest całodobowa ochrona i nowoczesny system monitoringu, które pozwalają zapewnić wysoki poziom bezpieczeństwa parkowanym tutaj autom.