Park Trampolin Parabola

Elizy Orzeszkowej 4, Czechowice-Dziedzice

Godzinny bilet wstępu dla 1-4 osób do parku trampolin Parabola (do -22%)

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny APPKA25. Termin: 30.3.
Użyj kodu
Ta oferta szybko się sprzedaje, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Park bogaty w różnego rodzaju strefy, przeznaczone dla początkujących i zaawansowanych

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • w ofercie: godzinny bilet wstępu do parku trampolin
  • dni i godziny otwarcia: pon. - niedz. 10-20

Atrakcje znajdujące się w obiekcie to (m.in.):

  • strzelanka NERF – ponad 120 m² powierzchni z ciekawymi gąbkowymi kształtkami, które można modyfikować i budować różne konstrukcje, a następnie za pomocą specjalnych pistoletów można na nich rozegrać pojedynek strzelecki
  • poducha – ponad 2 m swobodnego spadania na ogromną poduchę
  • Cardiowall – interaktywna ścianka z dwoma stanowiskami
  • trampolinowe rozbiegi – dwa rozbiegi o 12-metrowej długości
  • arena z ok. 40 trampolinami
  • Softpark (figlopark) dla mniejszych dzieciaków
  • zjeżdzalnia, siatki wspinaczkowe, szarfy

Warunki

Rezerwacja nie jest wymagana, na miejscu wystarczy okazać groupon. Skarpety płatne zgodnie z cennikiem (https://parkparabola.pl/cennik). Można posiadać swoje (ważne żeby miały od spodu antypoślizgową podeszwę) lub wymienić stare z innego parku na nowe za dopłatą. Po zakupionej godzinie na grouponie, jest możliwość przedłużenia pobytu w parku rozrywki dokonując dopłaty zgodnie z cennikiem za każdą rozpoczętą minutę. Wstęp na arenę z trampolinami powyżej 3 roku życia. Rodzic/opiekun dziecka w przedziale wiekowym 3-7 lat wchodzi na jednym bilecie z dzieckiem. Po przybyciu należy przekazać kod zabezpieczający. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 6 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

Park Trampolin Parabola

Położony na wlocie do Czechowic-Dziedzic park, to miejsce przeznaczone zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Na terenie Parku Rozrywki Parabola przygotowano szereg atrakcji, w tym ogromny park trampolin o powierzchni ponad 1500 m². Podzielony jest on na kilka stref takich jak m.in. główna arena z 50 trampolinami, poducha do skoków z wysokości, tramplinowe rozbiegi. Warto dodać, iż na terenie obiektu działa bistro, w którym można posilić się lub ugasić pragnienie.