JumpWorld Park Trampolin

Zamiejska 29, Kłodzko

Godzinne wejście do parku trampolin od 9,99 zł w JumpWorld Kłodzko

Wybierz opcję
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Zabawa w parku trampolin to okazja by zadbać o kondycję, ale także miło spędzić czas, bez względu na to czy jest się dzieckiem, czy dorosłym

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
P
Patrycja
2 Oceny1 reviews
kwiecień 26, 2021
Fajny park, miła obsługa, a dzięki groupon można skorzystać o wiele taniej. Polecam
A
Agata
2 Oceny2 reviews
marzec 12, 2021
Zdjęcie z parku jest nieprawdziwe. To bardzo mały park, z niewielką ilością miejsca, ceny jak we Wrocławiu, zasady korzystania z kuponów zakupionych na gruponie niekonkretne, mieliśmy problem by je wykorzystać, nikt nas nie uprzedził jak to działa dokładnie. Drugich kuponów już nie wykorzystaliśmy, przepadły. Byliśmy tam raz i więcej nie pojedziemy. Szkoda czasu i pieniędzy.

O tej ofercie

Szczegóły:

Warunki

Oferta dla osób powyżej 3 roku życia. Groupon nie obejmuje ferii zimowych 2021 (brak możliwości skorzystania z oferty w tym okresie). Rezerwacja nie jest wymagana, na miejscu wystarczy okazać groupon. Zakup grouponu jest jednoznaczny z akceptacją regulaminu Jump World. Przed przyjściem należy zapoznać się z kalendarzem rezerwacji Parku. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 25 dniach. Groupon ważny przez 2 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

JumpWorld Park Trampolin

Rozrywka na skocznym poziomie – park trampolin JumpWorld Kłodzko to miejsce, w którym każdy może poczuć się jak dziecko. Zarówno ci najmłodsi, jak i dorośli mają tutaj szansę realizować swoje zakręcone pomysły i w dowolnych akrobacjach unosić się nad powierzchnią ziemi. Obiekt składa się z kilku stref o różnorodnym przeznaczeniu i charakterze.

W strefie basketu można poczuć się jak gwiazdy światowej koszykówki, w strefie siatkówki trampoliny pozwolą zaś nadać grze w siatkówkę nowego odlotowego charakteru. Dla tych, którzy chcą ćwiczyć swoje powietrzne ewolucje, powstał basen z gąbkami, w którym każda próba ma swój miękki finał. JumpWorld to także wysoka dbałość o bezpieczeństwo i komfort uczestników – wszystkie strefy znajdują się pod nadzorem wykwalifikowanej kadry pracowników, która dba o właściwy przebieg zabawy.