zamknij
Do 25% zniżki od ceny sprzedaży na urodę i fajne aktywności z kodem LOCAL25. Jutro koniec.

Park Ogrodzieniec

Zamkowa 33, Podzamcze

Bilet do 4 parków rozrywki dla 1-7 osób w Parku Ogrodzieniec (do -16%)

Wybierz opcję
Ponad 100 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Wizyta w parku to okazja do połączenia nauki z szaloną zabawą i przeniesienia się w świat baśni zarówno dla dzieci, jak i dorosłych

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
G
Guest
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
wrzesień 2, 2021
Polecam
E
Ewa
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
sierpień 22, 2021
Super
M
Monika
3 Oceny3 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
sierpień 4, 2021
Super miejsce- gorąco polecam -dzieci bardzo zadowolone
A
Anna
3 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
sierpień 3, 2021
super zabawa dla maluchów przedszkolnych! polecam

O tej ofercie

Szczegóły:

Warunki

1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Rezerwacja nie jest wymagana, na miejscu wystarczy okazać groupon. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny do 31/10/2022 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 25 dniach. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Park Ogrodzieniec

W miejscowości Podzamcze, tuż u stóp malowniczo położonych ruin Zamku Ogrodzieniec, znajduje się wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych. Można tu zobaczyć rozciągający się od Krakowa aż po Częstochowę Szlak Orlich Gniazd w skali 1:25. Zamki i warownie odtworzono w oparciu o pieczołowicie gromadzoną dokumentację historyczną z zachowaniem unikalnego ukształtowania Jury, które tworzą doliny, kaniony i urwiste skalne ściany. Z kolei w skali 1:1 zostały wykonane repliki machin oblężniczych z okresu średniowiecza, m.in. katapulty.

Edukacyjną wycieczkę warto zakończyć w Parku Ogrodzieniec, który obfituje w szereg nowych atrakcji wzbogacających pobyt na jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Cały kompleks składa się z atrakcji dedykowanych nie tylko rodzinom, ale wszystkim sympatykom dobrej zabawy. Na gości czeka m.in. Park Miniatur, Park Rozrywki, Park Doświadczeń Fizycznych, Dom Legend i Strachów, tor saneczkowy.