zamknij
Multikino

Pałac na Wodzie Falkowski

Zarzecze 17B, Augustów

Masaż twarzy (35 zł), masaż gorącymi kamieniami (139 zł) i więcej opcji w Pałacu na Wodzie Falkowski (do -45%)

Wybierz opcję
Promocja kończy się za:1 dzień 10:17:16

Wyróżniki

Profesjonalne centrum Spa&Wellness – masaże oraz zabiegi w Augustowie

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
A
Ala
10 Oceny1 reviews
styczeń 7, 2022
Polecam, masaż kręgosłupa naprawdę skuteczny
G
Guest
2 Oceny2 reviews
czerwiec 9, 2021
Miła obsługa

O tej ofercie

60-minutowy masaż gorącymi kamieniami

Masaż gorącymi kamieniami – idealny dla osób, które potrzebują regeneracji. Gorące kamienie likwidują stres, a także wyciszają. Naszym celem jest Państwa zadowolenie, dlatego oferujemy możliwość masażu indywidualnie lub w przypadku wykupienia 2 grouponów wraz z osobą towarzyszącą. 

30-minutowy masaż klasyczny całego kręgosłupa i pleców

Masaż klasyczny kręgosłupa – polecany zarówno dla pań oraz panów. Pomaga w zwalczaniu dolegliwości bólowych. Naszym celem jest Państwa zadowolenie, dlatego oferujemy dogodny termin realizacji. 

60-minutowy masaż klasyczny całościowy

Masaż klasyczny to zabieg, który działa silnie odprężająco i rozluźniająco na cały organizm.

30-minutowy masaż bańką chińską (uda i pośladki)

 Pomaga redukować efekt pomarańczowej skórki, ujędrnia skórę oraz modeluje figurę.

20-minutowy masaż twarzy

Idealny dla osób, które potrzebują regeneracji i chwili odpoczynku. To zabieg, który zdecydowanie uelastycznia oraz poprawia stan skóry każdej kobiety.

Masażyści dostosowują zabieg, masaż do indywidualnych potrzeb klienta. 

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj przez stronę rezerwacja.groupon.pl http://rezerwacja.groupon.pl/. Na terenie dostępny jest bezpłatny parking. W celach informacyjnych przed dokonaniem zakupu mozna kontaktować się: tel. lub e-mail 534 297 210 | palacnawodzieaugustow@gmail.com. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 3. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 2. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 25 dniach. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Pałac na Wodzie Falkowski

Pałac na wodzie Falkowski zlokalizowany jest w Augustowie nad brzegiem rzeki Netta, w niedalekiej odległości od jeziora Necko. W trzykondygnacyjnym budynku znajduje się winda, pokoje z miejscami noclegowymi o podwyższonym standardzie, a także własna baza leczniczo-rehabilitacyjna i gastronomiczna. Przed budynkiem znajduje się parking i utwardzone dojścia. Sąsiedztwo obiektu z rzeką zapewnia gościom wspaniałe widoki oraz możliwość miłego spędzenia czasu na spacerach lub wycieczkach rowerowych po bulwarach nadrzecznych, których przedłużeniem są leśne tereny rekreacyjne i plaża miejska (j. Necko).