Brak nowych powiadomień

Pałac na Wodzie Falkowski

Zarzecze 17B, Augustów

Aromatyczna pizza do wyboru od 21 zł na wynos w Pałacu na Wodzie Falkowski

Wybierz opcję
Firma tego partnera jest czynna i podejmuje działania mające na celu ochronę zdrowia poprzez przestrzeganie wszystkich obowiązujących przepisów prawa i regulacji dotyczących bezpieczeństwa w obliczu COVID-19.

Wyróżniki

Zapraszamy – pyszna pizza Augustów

O tej ofercie

Pizza mięsna (odbiór własny od 8-16)

Do wyboru sos: pomidorowy/serowy/barbecue

Składniki: ser mozzarella, kiełbasa, boczek, biała cebula

Pizza rybna (odbiór własny od 8-16)

Do wyboru sos: pomidorowy/serowy/barbecue

Składniki: ser mozzarella, tuńczyk, pomidor, czerwona cebula, czosnek

Pizza wegetariańska (odbiór własny od 8-16)

Do wyboru sos: pomidorowy/serowy/barbecue

Składniki: ser mozzarella, pomidorki cherry, pieczarki, papryka czerwona, rukola

Pizza własna 4 składniki (odbiór własny od 8-16)

Do wyboru sos: pomidorowy/serowy/barbecue

4 składniki do wyboru: ser mozzarella, ser żółty, ser parmezan, ser pleśniowy, ser feta, szynka, salami, filet drobiowy, boczek, kiełbasa, pomidor, pomidorki cherry, czerwona cebula, biała cebula, ananas, czosnek, pieczarki, rukola, papryka czerwona, tuńczyk. 

Zapraszamy na pyszną pizzę.

Warto wiedzieć

Dodatkowa opłata za opakowanie w wysokości 2 zł. Groupon można zrealizować na wynos. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. lub e-mail 534 297 210 | palacnawodzieaugustow@gmail.com. Zakupioną pizzę należy odebrać osobiście w godzinach 8-16. Na miejscu dostępny jest bezpłatny parking. Oferta dotyczy wyłącznie podanego menu. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 3. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 2. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 25 dniach. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Pałac na Wodzie Falkowski

Pałac na wodzie Falkowski zlokalizowany jest w Augustowie nad brzegiem rzeki Netta, w niedalekiej odległości od jeziora Necko. W trzykondygnacyjnym budynku znajduje się winda, pokoje z miejscami noclegowymi o podwyższonym standardzie, a także własna baza leczniczo-rehabilitacyjna i gastronomiczna. Przed budynkiem znajduje się parking i utwardzone dojścia. Sąsiedztwo obiektu z rzeką zapewnia gościom wspaniałe widoki oraz możliwość miłego spędzenia czasu na spacerach lub wycieczkach rowerowych po bulwarach nadrzecznych, których przedłużeniem są leśne tereny rekreacyjne i plaża miejska (j. Necko).