zamknij
Do 30% zniżki na urodę i fajne aktywności z kodem 2W1. Dziś koniec.

OSK Jura

ul. Kowelska 6, Warszawa

Kurs na prawo jazdy kat. A, A2 za 1399,99 zł w Ośrodku Szkolenia Kierowców Jura (zamiast 1900 zł)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Okazja by zdobyć wiedzę teoretyczną i praktyczną oraz uzyskać uprawnia do kierowania motocyklem

O tej ofercie

Szczegóły:

  • skład oferty: kurs na prawo jazdy kat. A, A2
  • czas trwania szkolenia:

    • część teoretyczna - 30 godz.
    • część praktyczna - 20 godz.

jazdy praktyczne odbywają się na motocyklach:

  • Suzuki Gladius 650
  • Yamaha MT 07

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 604 966 633. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Kurs nie zawiera badań lekarskich. Klient zobowiązany jest do zakupu materiałów dydaktycznych i dostępu do internetowej platformy e-learningowej w cenie 65 zł (płatne na miejscu). Po zakończonym kursie istnieje możliwość podstawienia motocykla Yamaha MT07 i zdawania na nim państwowego egzaminu praktycznego za dodatkową opłatą 180 zł (płatne po zakończeniu kursu). Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 3. Groupon ważny przez 2 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

OSK Jura

Ośrodek szkolenia kierowców prowadzi kursy na prawo jazdy kategorii A1, A2, A, B1 oraz B. Praktyczną część nauki poprzedza zawsze szkolenie teoretyczne, dzięki czemu kursanci, wyjeżdżając na drogę, posiadają stosowną wiedzę. Osoby przygotowujące się do egzaminów mogą skorzystać z jazd doszkalających, szlifując przy tym nabyte umiejętności.

Warto podkreślić, iż przyszli kierowcy otrzymują komplet materiałów do nauki (podręcznik i płyta CD) oraz mogą korzystać z panelu do e-learningu.