Brak nowych powiadomień

Centrum Stomatologii Wichrowe Wzgórze

Os. Wichrowe Wzgórze 122/3, Poznań

Wybielanie BlancOne Click oraz polerowanie zębów dla 1 osoby za 200 zł w Centrum Stomatologii Wichrowe Wzgórze

Wybierz opcję

Wyróżniki

Sposób na bielsze zęby bez efektu nadwrażliwości i piękniejszy uśmiech w zaledwie kilka minut

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
B
Bartek
1 Oceny1 reviews
dzień temu
Bardzo polecam. Fachowa i miła atmosfera :)
W
Wiktor
2 Oceny1 reviews
luty 9, 2021
Polecam!
Ł
Łukasz
2 Oceny1 reviews
styczeń 29, 2021
Wszystko profesjonalnie. Ząbki odżyły od razu po wizycie. Polecam.
G
Guest
1 Oceny1 reviews
styczeń 26, 2021
Porządnie wykonana usługa, miła Pani, zapraszam i polecam
A
Alicia
1 Oceny1 reviews
styczeń 21, 2021
Jestem bardzo zadowolona. Nie byłam u dentysty od 2 lata temu dlatego że bałam się. Dzisiaj po zabiegu przestałam się bać. Pani dentystka wykonywała swoją pracę szybko i bezboleśnie, nawet nieczulenie nie było potrzebny. Polecam serdecznie!
J
Joanna
1 Oceny1 reviews
styczeń 19, 2021
Świetna atmosfera (jeśli tak można powiedzieć o wizycie u dentysty ;)). Ja miałam traumę od dawna po bardzo bolących wizytach u dentysty a tu zostałam fachowo, w miłej atmosferze i bezboleśnie obsłużona :) Polecam :)
M
Maria
1 Oceny1 reviews
styczeń 14, 2021
Bardzo miła Pani Higienistka, bardzo profesjonalnie wykonała higienizację. Polecam
P
Patrycja
1 Oceny1 reviews
styczeń 11, 2021
Profesjonalna obsługa :)
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania zabiegu: ok. 30 min
  • po 1 zabiegu uzyskać można efekt wybielenia od 1 do 3 odcieni
  • wybielanie BlancOne Click można powtarzać co 3 miesiące aby uzyskać jeszcze lepsze efekty oraz podtrzymać odcień wybielania
  • zabieg wykonuje dyplomowana higienistka stomatologiczna
  • konsultacja w cenie

Wybielanie BlancOne Click odbywa się poprzez nałożenie na szkliwo zębów 16% nadtlenku karbamidu w formie żelu. Aktywacja odbywa się poprzez specjalną lampę. W ciągu kilku minut w preparatach BlancOne uwalniany jest tlen singletowy, będący skutecznym czynnikiem wybielającym zęby.

Przykładowe zalety:

  • brak nadwrażliwości
  • brak białej diety
  • wybielanie trwające tylko 10 min
  • zabieg wykonywany od razu po higienizacji

Warto wiedzieć

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta skierowana wyłącznie dla nowych pacjentów nie korzystających z innych promocji i grouponów w Centrum Stomatologii Wichrowe Wzgórze.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Z oferty można korzystać od poniedziałku do piątku w godz. 8-16 oraz soboty w godz. 8-14. Pacjent, który dokonał zakupu grouponu otrzymuje jednorazową zniżkę do wykorzystania w przeciągu miesiąca w wysokości 100 zł na leczenie zachowawcze lub 50 zł zniżki na przegląd ze zdjęciem pantomograficznym. Pacjent przed zabiegiem wybielania musi mieć wykonany zabieg higienizacji (skaling, piaskowanie, polerowanie) w ciągu 2 ostatnich miesięcy, tak aby zęby były bez kamienia i osadów. W przeciwnym razie higienistka może odmówić wykonania zabiegu i groupon przepadnie. Zabieg higienizacji za dodatkową opłatą można zrealizować w Centrum Stomatologii. Można łączyć/kupić jednocześnie groupon toksyna boutlinowa z zabiegiem wybielania zębów lub higienizacji. Nie można łączyć/kupić grouponu na zabieg wybielania i zabieg higienizacji ani wykorzystać w innym terminie.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 570 703 888 z poinformowaniem o chęci skorzystania z grouponu i z podaniem kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Centrum Stomatologii Wichrowe Wzgórze

Centrum Stomatologii na Osiedlu Wichrowe Wzgórze w Poznaniu to nowoczesna i profesjonalna klinika dentystyczna na Winogradach. Na pierwszej wizycie pracownicy starają się rozpoznawać potrzeby i oczekiwania pacjentów oraz zaoferować im usługę zgodną z najnowszą wiedzą stomatologiczną dostosowaną do ich możliwości finansowych. Podczas leczenia gabinet kieruje się dobrem pacjenta, starając się aby czuli się bezpiecznie i komfortowo. Centrum Stomatologii to wyjątkowe miejsce, w którym pomagamy pacjentom sprawić aby ich uśmiech był zdrowy i piękny, gdyż to on jest naszą najlepszą wizytówką.