Najlepsze z Groupon

Optyk Solskiego

ul. Ludwika Solskiego 7B, Kraków

19,99 zł za groupon wart 300 zł na zakup okularów korekcyjnych i więcej atrakcyjnych opcji w salonie Optyk Solskiego 

Wybierz opcję
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Nowy właściciel, nowa jakość – profesjonalny dobór okularów z możliwością bezpłatnego badania wzroku

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Wybierz 1 z 3 opcji

  • 19,99 zł za groupon zniżkowy wart 300 zł na zakup okularów korekcyjnych: oprawa + soczewki z wielowarstwowym uszlachetnieniem + opcjonalne badanie wzroku
  • 24,99 zł za groupon zniżkowy wart 350 zł na zakup okularów do pracy przy komputerze, fotochromowych, szkieł przeciwsłonecznych: oprawa + szkła + opcjonalne badanie wzroku
  • 29,99 zł za groupon zniżkowy wart 450 zł na zakup okularów progresywnych: oprawa + szkła progresywne + opcjonalne badanie wzroku

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta obowiązuje wyłącznie w salonie przy ul. Solskiego 7B. Groupon nie łączy się z innymi promocjami w salonie. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym - jeżeli warunek ten nie zostanie spełniony sprzedawca ma prawo do odmówienia sprzedaży. Groupon uprawnia do zakupu kompletnych okularów korekcyjnych czyli oprawy okularowej + markowych soczewek z antyrefleksem.  W przypadku przekroczenia wartości grouponu różnicę należy dopłacić w salonie. 
Godziny otwarcia: pn-wt 9-17, śr 12-19, czw 14-20, pt 9-17, pierwsza i trzecia sobota miesiąca 9-13, druga i czwarta sobota miesiąca - zamknięte.
Konieczna rezerwacja: 730 008 398 - badania wzroku, po uprzedniej rejestracji. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Optyk Solskiego

Zadowolenie klienta jest dużą satysfakcją, a uczciwość i profesjonalizm dewizą salonu Optyk Solskiego. W ofercie dostepny jest m.in. szeroki wybór opraw znanych światowych marek, a oprócz tego profesjonalne i zaawansowane technologicznie soczewki okularowe dobierane do indywidualnych potrzeb. Nad wykonaniem okularów czuwa mistrz optyki okularowej z 25-letnim doświadczeniem. Istnieje możliwość bezpłatnego badania wzroku na miejscu w salonie.